Privatumo politika

Jūsų pasitikėjimas mums yra svarbus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad dalindamiesi su mumis savo asmens duomenimis, jūs jaustumėtės saugiai, todėl išsamiai pateikiame informaciją, kaip tvarkome jūsų asmens duomenis.

Pasirinkite skiltį, kuri geriausiai apibūdina jūsų veiklą „Rimi“:


Apsipirkimas

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jeigu estate mūsų lojalumo programos dalyvis, apsiperkate mūsų fizinėse ar elektroninėje parduotuvėse.

Renginiai ir parama

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jei dalyvaujate mūsų renginiuose, žaidimuose, prekės ženklo kampanijose arba kreipiatės dėl paramos.

Skaitmeniniai kanalai

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jei lankotės mūsų internet svetainėse, naudojatės mobiliąja programėle.

Darbo paieška

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jei kandidatuojate į darbo ar praktikos pozicijas.

Patalpos ir aikštelės

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jei lankotės mūsų patalopose, naudojatės automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Verslo partnerystė

Šioje skiltyje galite susipažinti, kaip ir kodėl tvarkome jūsų asmens duomenis, jei bendradarbiaujate kaip savarankiškai dirbantis asmuo arba dirbantis su mumis bendradarbiaujančioje įmonėje.

Sužinokite daugiau apie asmens duomenų kategorijas