Single image Single mobile image

DAR DAUGIAU „RIMI“ PROGRAMĖLĖS NAUDŲ!

Palengvinkite savo kasdienę apsipirkimo patirtį atsisiųsdami „Rimi“ programėlę. Naršykite pamėgtus receptus, kurkite pirkinių sąrašus, patikrinkite asmeninius pasiūlymus, kuponus ir geriausius savaitės pasiūlymus. O jei pamiršote „Mano Rimi“ lojalumo kortelę namuose – tiesiog nuskaitykite QR kodą programėle!

Besibaigiančio galiojimo pasiūlymai

Sutaupyk net iki 50% ir padek kovoti su maisto švaistymu, prikdamas besibaigiančio galiojimo produktus. Kiekvienoje parduotuvėje rasi skirtingus pasiūlymus, tad pasirink savo mėgstamiausią ir peržiūrėk. 

Skenuok telefonu

Apsipirk greičiau ir patogiau naudodamas naują apsipirkimo būdą – skenavimą telefonu! Naujas „Rimi“ programėlės funkcionalumas suteikia galimybę parduotuvėje patiems nuskenuoti prekes ir atsiskaityti už pirkinius savitarnos kasose.

Sužinok daugiau

Asmeniniai pasiūlymai tavo telefone

Naujus pasiūlymus peržvelk kiekvieną antradienį. Kad pasinaudotum asmeninių pasiūlymų nuolaidomis, aktyvuok juos, prisijungus prie paskyros ar gavus naujienlaiškį. Nuolaida taikoma kasoje, perkant su „Mano Rimi“ kortele. 

Peržiūrėk

„Mano Rimi“ pinigai

Naudodamiesi programėle už kiekvieną pirkinį gauk „Mano Rimi“ pinigų, kurių sukauptą sumą, taip pat skaitmeninių lipdukų skaičių galėsite nesunkiai sekti programėlėje. „Mano Rimi“ pinigus galima panaudoti perkant ir elektroninėje parduotuvėje.

Apsipirk

Elektroninis kvitas

Metas sumažinti popieriaus suvartojimą renkantis elektroninius kvitus. „Rimi“ elektroniniai kvitai – tai mokėjimą patvirtinantys dokumentai, kurie gali būti naudojami tiek garantiniais, tiek kitais atvejais. Juos galite peržiūrėti vienoje vietoje telefone, el.pašte arba „Rimi“ svetainėje. Kiekvieną dieną vienas žingsnis arčiau geresnio pasaulio!

Sužinok daugiau

Receptai

Peržiūrėk pamėgtus ir atrask naujus receptus, o indredientus į krepšelį įsidėk vos vienu paspaudimu.

„Rimi“ archyve rasi daugiau nei 1000 receptų!

Atrask receptus

Kortelė telefone

Palikai lojalumo kortelę namuose? Nebėda! „Mano Rimi“ kortelė visada su tavimi, tavo telefone.

Sužinok daugiau

Pirkinių sąrašas

Sudaryk pirkinių sąrašą, pasidalink juo su šeima ar draugais.

„Rimi“ programėlės taisyklės

Susipažink su programėlės taisyklėmis.

Taisyklės