Palengvinsime kiekvieną jūsų dieną

Ieškome lengvesnių ir geresnių sprendimų, kad mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti patogiau, gaminti geresnį maistą, gyventi sveikesnį gyvenimą tvaresnėse bendruomenėse.

Rytojaus apsipirkimo patirtis šiandien. Skatiname rinktis sveikiau ir mąstyti tvariau geresniam gyvenimui. Kiekvieną dieną.

„Rimi“ misija

Mes kuriame rytojaus apsipirkimo patirtį

 

Esame vieni pirmųjų, pradėjusių modernią mažmeninę prekybą Baltijos šalyse. Mes nuolat palaikome aukštus parduotuvių įrangos standartus, asortimento įvairovę ir kokybę, gerą aptarnavimą, dėmesį visuomenei ir darbuotojams. Norime išlaikyti šį požiūrį net ir tuomet, kai keičiasi klientų apsipirkimo įpročiai, lūkesčiai ar gyvenimo būdas. Kad ir kokia būtų apsipirkimo ateitis – e. prekyba, patogios parduotuvės, šaldytuvai, patys užsakantys pirkinius – mes būsime ambasadoriai, kurie pristato naujas, patogesnes apsipirkimo galimybes pirkėjams Baltijos šalyse.

 

Skatiname rinktis sveikiau ir mąstyti tvariau geresniam gyvenimui

 

Mes nesame tik korporacija, mes visuomenės dalis. Jaučiamės atsakingi už mūsų visuomenės, šeimų ir visų žmonių ateitį. Mūsų asortimente visuomet bus sveikų, tvarių ir aplinkai draugiškų pasirinkimų. Savo komunikacija, socialiniais projektais ir kitomis iniciatyvomis aktyviai skatinsime ir motyvuosime visus priimti geresnius sprendimus, kuriančius geresnę ateitį.

Palengvinsime kiekvieną jūsų dieną.

„Rimi“ vizija

Kiekvieną dieną parduotuvėse sutinkame daugiau nei 3 milijonus pirkėjų. Tai įpareigoja ir sukuria unikalią galimybę palengvinti jų kasdienybę.

„Rimi“ parduotuvėse ieškome lengvesnių ir geresnių sprendimų, kad mūsų pirkėjai galėtų apsipirkti patogiau, gaminti geresnį maistą, gyventi sveikesnį gyvenimą tvaresnėse bendruomenėse.

 

Rimi Lietuva 

 

 „Rimi Lietuva“ mažmeninės prekybos tinklas sukurtas patenkinti įvairiausius klientų poreikius ir kuo geriau juos aptarnauti. 

Nuolat didėjančią šaunią komandą šiuo metu sudaro apie 3300 darbuotojų. Tikime, kad tik gera atmosfera darbe ir nuoširdus bei paprastas bendravimas su kolegomis padeda kokybiškai ir su šypsena aptarnauti mūsų prekybos centrų pirkėjus.

Šiuo metu Lietuvoje veikiančios „Rimi“ parduotuvės

  • 39 „Hyper Rimi“
  • 23 „Super Rimi“
  • 5 „Mini Rimi“
  • 12 „Rimi Express“
  • 79 Iš viso

„Rimi Baltic“

 

„Rimi Lietuva“ yra „Rimi Baltic“ dalis, Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ visiškai priklausanti dukterinė įmonė. „Rimi“ atstovauja trys bendrovės Baltijos šalyse: „Rimi Eesti Food AS“ (www.rimi.ee), „Rimi Latvia SIA“ (www.rimi.lv) ir UAB „Rimi Lietuva“.

Kompanijai priklauso daugiau kaip 260 parduotuvių Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, veikiančių po „Rimi“ ir „Supernetto“ prekių ženklais. Visose trijose Baltijos šalyse kompanijoje dirba daugiau nei 12 300 žmonių.

Centrinis biuras įsikūręs Rygoje, A. Deglavos g. 161.

Daugiau informacijos apie „Rimi Baltic“ rasite svetainėje www.rimibaltic.com

 

„ICA Gruppen“

 

„ICA Gruppen“ yra vienintelė „Rimi Baltic“ savininkė. „ICA Gruppen“ yra pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai. Grupę sudaro „ICA Sweden“ ir „Rimi Baltic“, kurios daugiausia valdo maisto produktų parduotuves, „Apotek Hjärtat“, vykdanti farmacijos veiklą, „ICA Real Estate“, kuri valdo nekilnojamąjį turtą ir „ICA Bank“, teikiantis finansines paslaugas. Grupei taip pat priklauso namų apstatymo parduotuvių tinklas „Hemtex“.

Daugiau informacijos apie „ICA Gruppen“ rasite svetainėje www.icagruppen.se

Daugiau informacijos apie „Rimi Baltic“ rasite svetainėje www.rimibaltic.com