󠀠

„Rimi“ dovanų kortelė

Įveskite dovanų kortelės numerį, kad patikrintumėte dovanų kortelės likutį ir galiojimo datą

Pasitikrink likutį

Po paskutinio pirkimo turi praeiti 30 minučių, kad pamatytumėte tikslų likutį

„Rimi“ dovanų kortelės (toliau – Dovanų kortelė) naudojimo taisyklės:

Dovanų kortelę galima įsigyti bet kurioje „Rimi“ parduotuvėje Lietuvos teritorijoje.

Dovanų kortelė galioja 12 mėnesių nuo jos įsigijimo datos.

Įsigyti ir papildyti dovanų kortelę galima bet kurioje „Rimi” parduotuvės kasoje. Kortelė neturi piniginės vertės, kol nėra papildyta pinigais.

Kortelė papildoma tokia suma, kokios pageidauja ją įsigyjantis pirkėjas, cento tikslumu, tačiau bet kuriuo atveju ne mažesne nei 10 EUR ir ne didesne nei 200 EUR suma. Dovanų kortelės sąskaitos pakartotinai papildyti negalima.

Dovanų kortelę galima panaudoti bet kurioje fizinėje „Rimi“ parduotuvėje Lietuvos teritorijoje, e. parduotuvėje jos panaudoti nėra galimybės.

Dovanų kortelė esančią pinigų sumą galima panaudoti per vieną ar kelis kartus.

Atsiskaitant Dovanų kortele grąža nėra duodama nei grynaisiais pinigais, nei kitokia forma.

Esant didesnei perkamų prekių sumai nei Dovanų kortelėje esantis pinigų likutis, likusią sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais, banko kortele arba kita Dovanų kortele. Atsiskaitant Dovanų kortele, privaloma įvesti joje nurodytą unikalų numerį.  

Perkant su Dovanų kortele, negalima atsiskaityti už alkoholinius gėrimus, tabako gaminius ir su tabako gaminiais susijusius gaminius, loterijų bilietus, trečiųjų šalių paslaugas (pvz. komunaliniai mokesčiai, telefono sąskaitų papildymai), dovanų korteles.

Dovanų kortelėje esantį pinigų likutį galima sužinoti interneto tinklapyje rimi.lt/dovanu-korteles, perbraukus kortelę „Mano Rimi“ kortelių terminale arba paskambinus į klientų aptarnavimo centrą, telefonu +370 800 29 000.

Dovanų kortelė į pinigus nekeičiama.

Pasibaigus Dovanų kortelės galiojimui, ji automatiškai blokuojama, o sąskaitoje likę nepanaudoti pinigai negrąžinami.

Jei Dovanų kortelė yra brokuota ar sugadinama, ją galima pakeisti kita Dovanų kortele, į ją perkeliant brokuotoje / sugadintoje Dovanų kortelėje buvusį pinigų likutį.

Praradus Dovanų kortelę, kortelės sąskaitos likutis nėra atkuriamas ar perkeliamas.

Daugiau informacijos teiraukitės telefonu +370 800 29 000.

Įsigyjant Dovanų korteles ir / ar įsigyjant prekes už Dovanų kortelėje esančias lėšas, PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma.

Juridiniai asmenys, norintys už įsigyjamas Dovanų kortelę atsiskaityti bankiniu pavedimu, gali kreiptis į bet kurio „Rimi“ prekybos centro darbuotoją arba skambinti telefonu +370 800 29 000.

UAB „RIMI LIETUVA“ pasilieka teisę keisti šias Dovanų kortelių naudojimo taisykles, sąlygas, terminus ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.rimi.lt.