„Rimi“ socialinė kortelė

„Rimi“ pradėjo vykdyti socialinių paramos kortelių projektą, kuriame gali dalyvauti Lietuvos Respublikos valstybės institucijos bei miestų ir rajonų savivaldybių Socialinės paramos skyriai, vykdantys programas dėl kompensacijų ir pašalpų socialiai remtiniems asmenims pervedimo.

„Rimi“ socialinė kortelė – tai ilgalaikis sprendimas valstybės institucijoms ar savivaldybėms, kurios norėtų paremti tam tikras visuomenės grupes, suteikdamos joms galimybę įsigyti reikalingų maisto produktų. Ši paslauga leidžia išduoti korteles su iš anksto nustatyta pinigine suma, kurią galima papildyti ir panaudoti „Rimi“ parduotuvėse maisto ir namų apyvokos prekėms įsigyti. Bendru susitarimu, apmokant prekes socialine kortele, tam tikroms prekių grupėms gali būti taikomos įvairios papildomos nuolaidos.

Šis projektas yra vykdomas tam, kad kompensacijos ir pašalpos, skirtos socialiai remtiniems ar kitiems Socialinės paramos skyriaus nurodytiems asmenims, būtų panaudotos tikslingai, minėtos lėšos pervedamos į „Rimi“ socialines korteles, kuriomis negalima atsiskaityti už tabako gaminius ir alkoholinius gėrimus (įskaitant alų, sidrą ir alkoholinius kokteilius).

„Rimi“ socialinių kortelių privalumai:

 • „Rimi“ socialinė kortelė yra išduodama nemokamai;
 • Nėra jokių papildomų mokesčių už „Rimi“ socialinių kortelių aptarnavimą.
 • Su „Rimi“ socialine kortele galima pirkti maisto produktus ir visas būtinas namų apyvokos prekes bet kurioje „Rimi Hyper“, „Rimi Super“, „Rimi Mini“ ir „Rimi Express“ parduotuvėje.
 • Su „Rimi“ socialine kortele galite gauti visas nuolaidas, kurios taikomos „Mano Rimi“ kortelių tūrėtojams.
 • Socialine kortele nebus galima atsiskaityti už paslaugas ir tokius produktus kaip alkoholis, tabakas, loterijos bilietai, taip pat nebus galima ja naudotis elektroninėje parduotuvėje.
 • Į socialinę kortelę pervesti pinigai naudojami atsiskaitant už prekes, kortelėje esančių pinigų negalima išgryninti.
 • Socialinės kortelės sąskaitos likutis išspausdinamas kasos kvite kas kartą atsiskaičius „Rimi“ socialine kortele.
 • Pametus socialinę kortelę, pinigai neprarandami, nes kortelė operatyviai blokuojama informavus kortelę išdavusią valstybinę instituciją, o į pagamintą naują kortelę pervedamas visas prarastoje kortelėje buvęs pinigų likutis.

Kaip gauti „Rimi“ socialinę kortelę?

 • Įstaigos kreipiasi dėl „Rimi“ socialinių kortelių poreikio, pristato jas vartotojams, kilus klausimų komunikuoja su kortelių naudotojais.
 • Vienoje įstaigoje gali būti kelios kortelių naudotojų grupės su skirtingais nustatymais – išimtimis ar nuolaidomis (pavyzdžiui, moksleiviai, socialinės paramos grupės ir pan.
 • „Rimi“ socialinės kortelės išduodamos nemokamai, už „Rimi“ socialinių kortelių aptarnavimą nėra taikomi papildomi mokesčiai.
 • Esant poreikiui, „Rimi“ socialinės kortelės gali būti suasmenintos, taip pat gali būti adaptuojamas kortelės dizainas.
 • Įstaigai pageidaujant, „Rimi“ gali suteikti socialinės kortelės valdymo paslaugas: kortelių papildymą, blokavimą, galiojimo datos keitimą, likučio bei išleistus pinigus bendruoju ar kortelės lygiu ataskaitų paruošimą ir kt.

Dėl kortelių išdavimo ar kilus klausimų kreipkitės nemokamu telefonu 8 800 29 000  ar el. paštu info.lt@rimibaltic.com.