Įvairovė

„Rimi Lietuva“ yra „Lietuvos įvairovės chartijos“ ambasadorė ir jau turi didelį įdirbį skatinant įvairovę ir lygias galimybes įmonėje. „Rimi“ siekia užtikrinti lygias galimybes darbe kiekvienam ir skleisti įvairovės principus versle bei visuomenėje.

Jau daugiau nei trylika metų „Rimi” vykdo žmonių su negalia integracijos programą ir šiuo metu turi apie pusantro šimto darbuotojų su negalia, kurie dirba tiek įmonės biure, tiek parduotuvėse. Įdarbindama žmones su negalia įmonė nesinaudoja valstybės teikiamomis kompensacijomis, o atidarant kiekvieną naują „Rimi“ parduotuvę galvojama apie tai, kad ji būtų patogi negalią turintiems darbuotojams ir pirkėjams. 

„Rimi“ taip pat turi sėkmingą patirtį įdarbinant įvairaus amžiaus žmones, tarp jų ir vyresnius – šiuo metu net trečdalis mūsų darbuotojų iš daugiau nei trijų tūkstančių yra vyresni nei 50 metų. Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į sunkumus, kuriuos patiria darbo ieškantys brandaus amžiaus žmonės, bei paskatinti kitus darbdavius keisti požiūrį, „Rimi” inicijavo kampaniją „#AmžiusNesvarbu“. Šiuo metu ši iniciatyva jau yra laimėjusi 7 apdovanojimus.