Informacija dėl Rusijoje ir Baltarusijoje pagamintų prekių išėmimo iš prekybos

2022 m. Balandžio 05 d.
Griežtai pasisakydama prieš Rusijos karinę agresiją Ukrainoje mūsų bendrovė įsipareigojo stabdyti Rusijos ir Baltarusijos kilmės šalių prekių pirkimą, tiekimą ir prekybą savo parduotuvėse.

Įvertinę Rusijos ir Baltarusijos kilmės šalių prekių išėmimo iš prekybos mastą bei siekdami suvaldyti su tarptautinėmis tiekimo grandinėmis susijusio proceso kompleksiškumą, veiksmus suskaidėme į du etapus, prasidėjusius vasario 25 d.:


• Iš prekybos išėmėme 414 pavadinimų Rusijos ir Baltarusijos įmonių gaminamus produktus. Jų užsakymai, tiekimas, pardavimai pilnai sustabdyti.
• Į mūsų parduotuvės nebetiekiami 67 pavadinimų produktai, kuriuos tarptautinės bendrovės gamino Rusijoje ar Baltarusijoje esančiose gamyklose. Su kiekvienu iš šių tiekėjų susitarta, kad prekės bus tiekiamos tik iš bendrijos šalyse esančių gamyklų. Tiekimas jau vyksta, lentynos pildomos, tačiau pirkėjai jose dar gali rasti ir Rusijoje pagamintų produktų likučių - jie skubos tvarka išparduodami ir keičiami pagamintais Europos Sąjungoje.


Lygiagrečiai ir toliau dirbame užtikrindami mūsų paramą Lietuvos ir tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms, kurios padeda Ukrainai ir jos žmonėms, bei įdarbiname pabėgėlius mūsų parduotuvėse. Esame dėkingi visiems mūsų klientams, padedantiems identifikuoti Rusijos ir Baltarusijos kilmės šalių prekes, kurios yra likusios parduotuvėse ir toliau finalizuojame jų išėmimo iš prekybos procesą.

 

Daugiau apie paramą Ukrainai: 

 


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).