„Rimi“ siūlo 200 darbo vietų ukrainiečių pabėgėliams ir kviečia pirkėjus prisidėti prie paramos Ukrainai

2022 m. Kovas 10 d.
Prekybos tinklas „Rimi Baltic“ siekia paremti Ukrainos tautą ir tuos piliečius, kurie buvo priversti palikti savo šalį dėl Rusijos karinės invazijos.

Šiuo metu „Rimi“ siūlo 200 darbo vietų ukrainiečių pabėgėliams visose Baltijos šalyse, taip pat suteikia galimybes pirkėjams patiems paremti Ukrainos žmones. Pirkėjai tai gali padaryti aukodami „Rimi.lt“ e. parduotuvėje arba tam skirdami lojalumo programoje „Mano Rimi“ sukauptus pinigus. Be to, ukrainietiški produktai išryškinti lentynose ir juos galima rasti paprasčiau. 

Visose Baltijos šalyse „Rimi“ glaudžiai bendradarbiauja su labdaros organizacijomis, šiuo metu teikiančiomis paramą Ukrainai, ir suteikia galimybę pirkėjams prisidėti paaukojant „Mano Rimi“ lojalumo programoje sukauptus pinigus. Tai galima padaryti savo profilyje „Rimi.lt“ arba terminale bet kurioje „Rimi“ parduotuvėje. Latvijoje šios lėšos bus skirtos Latvijos samariečių asociacijos maisto bankui „Paēdušai Latvijai“, Estijoje šios lėšos bus skirtos „Raudonajam Kryžiui“, o Lietuvoje – organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Aukoti taip pat galima pridedant auką į pirkinių krepšelį „Rimi“ e. parduotuvėje.  

Į Baltijos šalis jau atvyksta Ukrainos gyventojai, kurie dėl karo buvo priversti palikti savo šalį. Be paramos paketų su būtiniausiomis prekėmis, „Rimi“ parduotuvės Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje siūlo 200 darbo vietų Ukrainos pabėgėliams, kuriems padės lengviau prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų ir integruotis į vietos bendruomenę.

„Mūsų motininė įmonė „ICA Gruppen“, taip pat ir „Rimi Baltic“ grupės įmonės yra sukrėstos šio karo bei solidarizuojasi su Ukraina ir ukrainiečiais. Esame įsitikinę, kad ryžtingų veiksmų imtis būtina – tiek aukoti lėšas, tiek padėti turimais ištekliais. Šiuo metu glaudžiai bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis ir nacionalinėmis institucijomis visose Baltijos šalyse, kad aprūpintume pabėgėlius maistu ir būtiniausiais daiktais. Be to, iš savo parduotuvių pašalinome rusiškas ir baltarusiškas prekes, akcentuojame ukrainietiškus produktus“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius.

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus, „Rimi“ parduotuvių lentynose visose Baltijos šalyse išryškinami Ukrainos gamintojų produktai – jie pažymėti Ukrainos nacionaline vėliava. Pirkėjai, norintys papildomai paremti Ukrainos verslą ir šalies ekonomiką, skatinami pasinaudoti proga ir įsigyti šių gaminių. Vis dėlto, prekybos tinklo atstovai atkreipia dėmesį, kad kai kurių ukrainietiškų produktų gali pritrūkti, nes jų tiekimo grandinę taip pat paveikė vykstantis karas.

„Rimi“ motininė bendrovė „ICA Gruppen“ ir „ICA Mažmenininkų Asociacija“ jau paaukojo 10 mln. Švedijos kronų „Raudonojo Kryžiaus“ humanitarinei veiklai, skirtai Ukrainos žmonėms ir pabėgėliams paremti.

Be to, „Rimi“ teikia tiesioginę paramą savo darbuotojams per Kolegų paramos fondą. Fondas, finansuojamas darbuotojų ir „Rimi“ aukomis, suteikia paramą darbuotojams bei jų šeimoms nelaimės atveju. Atsižvelgiant į tai, kad „Rimi“ darbuotojai ar jų artimieji gali tiesiogiai nukentėti nuo karo veiksmų Ukrainoje, šiuo metu fondas yra aktyvuotas, jam skirtas papildomas finansavimas, kad prireikus būtų užtikrinta neatidėliotina parama.


Populiarūs straipsniai