Vilniaus maratonas

2012 m. rugpjūtį prisijungėme prie „Danske Bank Vilniaus maratono“, tapome vienu pagrindinių maratono rėmėjų ir sveiko gyvenimo būdo partneriu.

Technologijų pažanga, sėdimas darbas ir patogus gyvenimas lemia, kad žmonės juda vis mažiau. Tyrimų duomenimis, lietuviai yra vieni iš mažiausiai besimankštinančių Europos Sąjungos piliečių. Mažas fizinis aktyvumas siejamas su daugeliu lėtinių, ypač širdies ir kraujagyslių ligų, kuriomis Lietuvos piliečiai serga beveik 2,5 karto dažniau nei kitų Vakarų valstybių gyventojai. Dėl pasyvaus gyvenimo būdo kenčia mokinių sveikata, ypač regėjimas ir laikysena. Prie sveikatos būklės blogėjimo prisideda ir nesubalansuota mityba, kurioje per daug gyvulinės kilmės riebalų ir per mažai skaidulinių medžiagų. Bet koks judėjimas – bėgimas, važiavimas dviračiu, vaikščiojimas, buvimas gamtoje su šeima, darbas sode ar plaukimas padeda išlaikyti gerą sveikatą ir kompensuoti neigiamą aplinkos poveikį organizmui. Todėl, maratone remiame „Rimi Šeimos 4,2 trasą“.

Savo sveikata raginame pasirūpinti ir savo darbuotojus bei pirkėjus. Kiekvienais metais kviečiame mūsų pirkėjus jungtis prie „Rimi Šeimos“ komandos ir išbandyti jėgas pasirinktoje maratono trasoje.