Mažiau cukraus

Mažiname cukraus kiekį kepyklos gaminiuose

 

Iki 2020 m. ne mažiau kaip 20 proc. sumažinsime cukraus kiekį „Rimi“ kepyklos gaminiuose. Tai padaryti įsipareigojome susitarime dėl kepyklos gaminių sudėčių gerinimo, kurį 2018 m. gruodį pasirašėme su LR Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). „Rimi“ yra pirmasis prekybos tinklas šalyje, prisijungęs prie šios SAM iniciatyvos.

Viena strateginių „Rimi“ krypčių yra sveikatingumo skatinimas, todėl šis sprendimas buvo nuoseklus įmonės žingsnis.  Cukraus kiekį ne mažiau kaip 20 proc. sumažinsime  tokiuose mūsų kepyklos gaminiuose, kaip balta ir juoda duona, sausainiai, bandelės ir kt. Taip kartu su gamybos technologų komanda pasiūlysime pirkėjams ne tik patrauklų ir skanų, bet ir sveikatai palankesnį kepyklos gaminių asortimentą.

Cukraus mažinimas kepyklos gaminiuose yra tik vienas iš pavyzdžių, kaip mes siekiame prisidėti prie sveikesnės mitybos skatinimo. Jau kurį laiką prekybos centrų lentynose galite matyti nuolat atrenkamus sveikatai palankesnius produktus, žymimus specialiu „Rinkis sveikiau“ ženklu.

Daugiau apie „Rinkis sveikiau“ žymėjimą galite sužinoti čia.