Rinkis sveikiau

Kai parduotuvių lentynos lūžta nuo daugybės prekių, pasirinkti sveikesnius produktus gali būti sudėtinga. Kad palengvintume pirkėjų dieną, nuo šiol sveikesnius produktus „Rimi“ lentynose žymime aiškiai matomu „Rinkis sveikiau“ ženklu.  Dabar ieškantys sveikesnių pasirinkimų, gali lengviau ir greičiau  pastebėti šiuos produktus. „Rimi“ komanda atrinko ir pažymėjo sveikesnius asortimento produktus, vadovaudamasi Europos Sąjungos reglamentais, Šiaurės šalių mitybos rekomendacijomis bei vidinėse procedūrose nustatytais reikalavimais.

Atrinktuose produktuose yra mažiau riebalų arba sudėtyje yra kokybiškesnių riebalų, mažiau druskos, cukraus ir daugiau skaidulinių medžiagų. Taikant šiuos kriterijus, apribojamas maisto priedų ir sintetinių dažiklių, sveikatai nenaudingų riebalų ir aliejų, GMO ir kitų ingredientų naudojimas. Ieškokite „Rinkis Sveikiau“ ženklu pažymėtų „Rimi“ privačios etiketės produktų, vaisių, daržovių, uogų, šviežios žuvies ir mėsos – triušienos, kalakutienos, veršienos, vištienos, jautienos.

Tinklalapyje www.rinkissveikiau.lt pateikiama naudingos ir įdomios informacijos apie maisto produktų naudingąsias savybes, produktų derinimą, maisto ruošimo subtilybes.

Produktai pažymėti „Rakto skylutės“ ir „Rinkis sveikiau“ ženklu

Produktai pažymėti „Rakto skylutės“ ir (arba) „Rinkis sveikiau“ ženklu