Užkandžiai 🎃 Helovynui: patiks vaikams ir suaugusiems

Šventinės idėjos • 2022 m. Spalis 13 d.
Pripažinkime, Helovynas 🎃 – viena labiausiai kontraversiškų švenčių. Vienos šeimos ją vadina amerikietiška ir visiškai neigia jos buvimą, o kiti gi nusprendžia paskutinę spalio naktį praleisti 👻smagiai, pasipuošę karnavaliniais drabužiais, o stalus nukrauna 🍬 šiurpiais užkandžiais. 

Mūsų šeimoje Helovynas 👻 nėra ta šventė, kuriai mes skiriame daug laiko ir dėmesio, tačiau pernai susikūrėme smagų vakarą su šeimos draugais ir nusprendėme šiemet tai pakartoti.

Visų pirma, tai buvo smagus vakaras tiek vaikams, tiek suaugusiems. Žaidėme stalo 🎲 žaidimus, o užkandžiams patiekėme šiek tiek rudeniškai paslaptingus, kiek šiurpokus užkandukus.

Aš manau, kad svarbiausia, kad ir kokią šventę švęstumėte ar minėtumėte, suprasti, dėl ko tai darote ir kokiu tikslu.

Tad jeigu nuspręsite savo šeimai padovanoti šiek tiek paslaptingą, magišką 🎃 ar net šiurpoką Helovyno vakarą, nepamirškite šių užkandžių. Nustebę liks ne tik vaikai, bet ir suaugę!

ŠIURPIEJI AŠTUONKOJAI

Didelėje lėkštėje – šiurpieji 🐙 aštuonkojai. Jie pagaminami iš vaikų mėgstamų produktų, o jų vaizdas nepaliks abejingų 🤩

Jums reikės:

  • pieniškų dešrelių;
  • sluoksniuotos bemielės tešlos;
  • kiaušinio plakinio.

Tešlą supjaustykite 2-3 centimetrų ilgio juostelėmis ir į jų vidų įsukite dešrelę. Dešrelės šonus įpjaukite, kad atrodytų lyg iš tešlos lendančios kojytės. Kiaušinio plakiniu sutepkite bandeles.

Šaukite kepti į orkaitę 10-15 minučių. Kad aštuonkojai būtų tikroviškesni, papuoškite akytėmis, kurias galite sukurti iš alyvuogių arba juodųjų pipirų grūdelių.

ŽELĖ SU AKYTĖMIS

Želė Helovino vakarui – puikus pasirinkimas! Tereikia pasirūpinti guminukais-akytėmis ir jūsų želė įgaus visiškai kitokį vaizdą ir efektą 👀

Paruoškite želę kaip nurodyta instrukcijoje ir supilstikite į permatomas stiklines. Leiskite atvėsti ir dekoruokite guminukais.

ŠIMTAKOJAI IŠ VYNUOGIŲ

Vynuoges suverkite ant ilgo medinio pagaliuko ir papuoškite 👁️👁️ akytėmis – tereikia ištirpdyti šokokadą ir užlašinti jį ant vynuogių.

PAŠĖLĘ VEIDELIAI

Ir dar vienas užkandis, kuris pritrauks daugiausiai dėmesio ir žvilgsnių! 🤩

Jums reikės:

  • Tortilijų;
  • tarkuoto sūrio;
  • kumpio, rūkytos dešros;
  • mėgstamo pomidorų padažo;
  • alyvuogių.

Tortilijas sutepkite pomidorų padažu, gausiai apibarstykite 🧀 sūriu, o iš dešros, kumpio ir alyvuogių formuokite veidelius. Mini picos 🍕 gali būti piktos, susiraukusios arba labai linksmai nusiteikusios.

Tegul Helovynas 🕷️ ir visi rudens vakarai jūsų šeimoje būna nepamirštami 😊

DAR DAUGIAU SKANIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 🎃


Populiarūs straipsniai