Kaip pasipuošti Kalėdoms?

Šventinės idėjos • 2021 m. Gruodis 07 d.
Kalėdos – metas švęsti viską, kas džiaugsminga ir šventiška. O kaip geriausia parodyti meilę grožiui ir džiaugsmui, jei nei anksti pasipuošiant Kalėdoms? Visgi tai nuostabiausias metų laikas!

Kaip pasipuošti Kalėdoms?

Žybsint kalėdinei šviesos diodų girliandai namai atrodys šilti ir jaukūs. Tačiau spalvotas lemputes geriausia palikti amerikietiškiems filmams. Norėdami sukurti nuostabią aplinką, rinkitės tik 1–2 spalvas. Jei pirma jūsų įsigyta girlianda yra su šiltos baltos šviesos lemputėmis, būtinai sezono pabaigoje tokių įsigykite daugiau per išpardavimą ir nepamirškite ir kitais metais paieškoti tokios pat spalvos. Kalėdinės lemputės dailiai atrodo ant medžių ir krūmų, be to, puikiai tinka ir erdvėje po jūsų stogu. Siekdami rafinuotumo, kalėdinių lempučių girlianda apvyniokite balkono turėklus. Jei puošiate butą, būtinai pakabinkite lemputes ant karnizų ir nepamirškite dar suteikti papuošimams daugiau įspūdingumo pakabindami lemputes, pvz., spalvotas žvaigždes, languose. Vieno žibinto pakanka, kad jūsų namai atrodytų kaip šventiška stebuklų šalis.

Kaip papuošti Kalėdų eglutę?

Gražiai papuošta Kalėdų eglutė – bet kurios šventės žvaigždė. Ieškodami kalėdinių papuošimų, pasisemkite įkvėpimo iš savo namuose naudojamos spalvų paletės. Išsirinkite pagrindines spalvas iš savo interjero ir jas papildykite pora ryškių arba metalu žvilgančių akcentų. Nebijokite rinktis įvairias medžiagas, tekstūras ir formas, tačiau laikykitės anksčiau pasirinktos spalvų schemos. Šitaip kasmet ieškodami naujų papuošimų išsirinksite tokius, kurie tobulai tiks jūsų kolekcijai. Jūsų interjerui keičiantis, pamėginkite perdažyti papuošimus arba juos atnaujinti spalvotais karoliukais ar kaspinu. Prieš pradėdami kabinti papuošimus ant eglutės, įjunkite kalėdinius šiltos baltos spalvos šviesos diodus – taip aplinka taps stebuklinga. Rekomenduojame rinktis girliandas su baterijomis, kad nereikėtų vargti ieškant laido ar elektros lizdo. Nepamirškite paslėpti Kalėdų eglutės stovo – uždenkite jį krepšiu ar jaukiomis antklodėmis ir pagalvėlėmis!

Šventinės dekoracijos


Populiarūs straipsniai