Saliero stiebai ir šakniavaisiai patiekaluose

Rinkis sveikiau • 2018 m. Balandžio 11 d.
Saliero stiebai yra šiek tiek kartoki, tad prieš dedant juos į puodą, vertėtų pakepinti su saldumo turinčiomis morkomis, moliūgo arba saldžiųjų bulvių (batatų) gabalėliais. Daržovių poskoniai papildys vienas kitą ir sukurs gardžią darną. Idealiausi prieskoniai – karis ir ciberžolė. Virdami sriubą su saliero stiebais nepamirškite, kad jų skonis yra ganėtinai intensyvus, todėl šių į karštąjį patiekalą dėkite perpus mažiau nei kitų ingredientų.

Saliero šakniavaisis sriuboje dera su maistingomis kruopomis: avinžirniais, raudonaisiais lęšiais, bolivine balanda. Valgiui įsimintino atspalvio priteiks šiek tiek tarkuoto obuolio ir malto imbiero.

Saliero šaknis, lygiai taip pat kaip ir stiebai, turi ryškiai išreikšto pikantiškumo, tad gamindami patiekalą jos taip pat nepadauginkite. Išvirusią sriubą skaninkite šviežiomis petražolėmis ir laiškiniais česnakais.

Beje, saliero šakniagumbį galite naudoti ne tik sriubos, bet ir košės gamybai. Išvirkite jį drauge su paprastomis arba saldžiosiomis bulvėmis. Į virimo pabaigą vandenį pagardinkite maltais čiobreliais, rozmarinais ir kvapiaisiais pipirais. Daržoves trinkite naudodami ne pieną, o prieskoningąjį vandenį. Košei svaraus akcento suteiks žiupnelis tarkuoto kietojo sūrio bei alyvuogių aliejaus, medaus ir sojos mišinyje trumpai pakepinti česnakai.


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).