Rudenėlio šventė namuose

Mažųjų dirbtuvėlės • 2020 m. Lapkritis 10 d.
Aš visada sakau, kad rudenį grįžtame ne tik į darbus ir mokyklas, bet tiesiog grįžtame namo. Oras vėsta, dienos trumpėja ir namuose praleidžiame vis daugiau laiko. Todėl pats laikas atsiraitoti rankoves, į pagalbą pasikviesti vaikus ir namams suteikti papildomo jaukumo.
 

Ruduo keičia ne tik gamtą, bet ir namų interjerą

Užtenka apsidairyti aplink ir greičiausiai jau namuose rasite rudens gėrybių, kurias galite panaudoti namams puošti. Tinka viskas – obuoliai, moliūgai, cukinijos, riešutai ir kaštonai.

Labai noriu atkreipti dėmesį, kad jei naudosite namų dekorui maisto produktus – vaisius ir daržoves, pasistenkite juos naudoti taip, kad vėliau galėtumėte panaudoti maistui. Kad ir kaip smagiai atrodytų iš daržovių pagaminti gyvūnai, jei naudosite klijus ar pjaustysite, maistui tokių daržovių panaudoti nebegalėsite.

Siūlau jums kelias idėjas namų dekorui, kurias galėsite sukurti kartu su vaikais ir puošti namus iki pat Kalėdų.

Džiovintų lapų paveikslas

Kol nuo medžių krenta lapai, tol galite juos rinkti ir kurti štai tokius paveikslus.

  • Jums reikės:
  • Spalvotų rudeninių lapų
  • Storos knygos
  • Klijų
  • Popieriaus

Pirmiausia surinktus lapus sudžiovinkite knygoje, tam prireiks kelių dienų. Tuomet, sudžiovintus lapus sudėliokite ant popieriaus lapo ir suklijuokite taip, kaip jums gražu. Rekomenduoju šiuos paveikslus įdėti į rėmelį, nes lapai gali trupėti.

Gilių žvakės

  • Vienai žvakei reikės:
  • Stiklainio
  • Mažos žvakės
  • Gilių

Ruduo pilnas įvairių gėrybių – kaštonų, gilių, lazdyno riešutų, tiesiog nereikia bijoti išeiti pasivaikščioti. Būtent šio recepto žvaigždė – gilės. Jų galima rasti visur – parkuose, miškuose arba skveruose. Gilių rinkimas – smagiausias procesas vaikams, o ir pačią žvakę padaryti labai paprasta. Tiesiog paimkite nenaudojamą stiklainį, žvakę įdėkite į stiklainio vidų ir pradėkite aplink žvakę sluoksniuoti giles. Norėdami išgauti daugiau spalvų, giles galite naudoti ne tik paprastas, bet ir dažytas. Tai yra tikrai paprasta, bet elegantiška žvakė, kuria galite papuošti bet kurį namo kambarį.

Kankorėžių girlianda

Labai paprasta ir smagi idėja! Tiesiog nudažykite kankorėžius, suriškite juos ir naudokite papuošdami langą, vaikų kambarį ar svetainę. Pasitelkite savo vaikų kūrybingumą ir vaizduotę, nudažydami kankorėžius spalvotai ir sukurdami įvairiausius girliandos raštus. Pritvirtinkite juos plona virvele, nenaudokite lipnios juostos, kad nesugadintumėte sienos dažų ar tapetų. Tai yra puikus namų papuošimas, tačiau jeigu vaikams norisi ko nors žaismingesnio ar dar kūrybingesnio, padarykite jiems kankorėžių vainiką ir karūnuokite juos.

Rudenį namus puošia ne tik darbeliai iš gamtos gėrybių, bet ir pačios rudens dovanos. Namams jaukumo, rudeniškų kvapų ir spalvų suteikia ant stalo padėta pilna obuolių lėkštė. Su vaikais galite suskirstyti obuolius pagal spalvas, pavyzdžiui, raudonus ir žalius sudėti į skirtingas lėkštes.

O jei turite moliūgą, tikrai nebūtina laukti lapkričio, kad juo papuoštume namus. Dabar galima rinktis ir mažus dekoratyvius moliūgėlius, kurių būna ir maisto prekių parduotuvėje.

Linkiu gražaus, spalvingo ir sveiko rudens.


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).