Piešiame rudenį!🍁🍂 Pavyks net patiems mažiausiems

Mažųjų dirbtuvėlės • 2022 m. Spalis 12 d.
Atvėsusios dienos ir vis ilgesni bei niūresni vakarai sufleruoja, kad jau metas pasilikti 🏠 namie, susikurti jaukumą ir šilumą būnant kartu su savo 👨‍👩‍👧‍👧 šeima ir žmonėmis, kuriuos labiausiai mylime. 

Mūsų šeimai 🍂 ruduo – ypatingas metų laikas. Tai toks ramybės ir susikaupimo periodas po ilgos ir veiksmo kupinos vasaros.

Visada su vyru norime, kad kiekviena diena, praleista su vaikais po mokyklos ir darželio, būtų jiems nepamirštama, įdomi, aktuali ir naudinga.

Kad ilgi rudens vakarai neprailgtų, kviečiame į kūrybines 🎨 dirbtuves! Prisijungti gali ir didesni, ir mažesni vaikai, nes darysime tai, ką tikrai sugebėsite.

PIEŠIME RUDENĮ! 🍁

Tik apsižvalgykime – aplink daugybė nuraudusių ir pageltusių medžių, todėl pats metas išsaugoti jų prisiminimą popieriaus lape.

Kūrybinėms dirbtuvėms reikės:

A4 arba A3 formato balto kartono, guašo, akvarelės, paprasto pieštuko, trintuko ir įvairių priemonių, kurios galėtų atstoti 🖌 teptuką. Arba, žinoma, teptuko, jeigu jūsų mažieji neklaužados jau moka su juo elgtis 😊

Puikiai tiks nenaudojamas senas dantų šepetėlis, ausų krapštukai, tualetinio popieriaus ritinėlis arba nedideli kankorėžiai. O gal tiesiog 🖐️ piršteliai?

Ant lapo nusipieškite medžio kamieną ir jį nuspalvinkite kaip norite: mažesnieji dailininkai gali spalvinti piršteliais, didesni tapytojai – su akvarele arba guašu.

Svarbiausia dalis šiame medyje – 🍂 lapai! Juk būtent jie yra kiekvieno medžio puošmena, todėl juos piešdami išlaisvinkite fantaziją!

Tegul tai būna margi lapai, piešti su dantų šepetuku arba ausų krapštukais. Puikus rezultatas pavyks, jeigu į dažus įmerksite kankorėžį ir tada su juo piešite-antspauduosite lapelius.

Kai nupiešite medį, nuostabius lapus ir foną, savo piešiniui leiskite išdžiūti, o tada drąsiai 🖼 įrėminkite! Toks piešinys taps tikra kambario puošmena arba puikia dovana!

Tegul kiekviename iš mūsų atgimsta mažasis 🎨 dailininkas!

DAR DAUGIAU IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai