Gaminame draugystės apyrankę

Mažųjų dirbtuvėlės • 2021 m. Spalis 07 d.
Kiekvienam iš mūsų yra labai svarbu turėti draugų. Draugystė mums padeda pažinti ? pasaulį, įgyvendinti įvairiausius sumanymus, dalintis savo džiaugsmais, paslaptimis, o kartais net ir liūdnomis akimirkomis. ?

Miklinam rankeles ir gaminame draugystės apyrankę, kurią galėsi įteikti geriausiam savo draugui. Apyrankės gamybai reikės:


• virvelės ar spalvotos juostelės;
• sagų ar karoliukų;
• žirklių;
• sąvaržėlės.


Nuspręsk, kokios spalvos gaminsi apyrankę - galbūt ji bus spalvota ar vienspalvė ir papuošta sagutėmis ar karoliukais? Pasiruošus visas priemones, susikarpyk norimo ilgo juosteles ar ? virveles ir jas surišk drauge vienu mazgu, taip bus lengviau pinti ir verti karoliukus ant tavo gaminamos apyrankės.

Supink juosteles į vientisą kasą iki norimo ilgio, įterpk spalvingų detalių. Kai apyrankė bus norimo ilgio pabaigoje surišk mazgą ir palik 5 cm laisvos juostelės, kad apyrankę būtų lengviau užrišti ant rankos.

Taip pagamintą apyrankę padovanok savo draugui! ?


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).