Žiema lauke: TOP idėjos, ką veikti su sniegu

Mano šeimai • 2021 m. Gruodis 29 d.
Sutikite, pati gražiausia žiema yra tada, kai už lango šviečia saulė, tačiau spaudžia ⛄ šaltukas! Tada ir ant ledo galima pačiuožinėti, ir visus kalniukus su vaikais 🛷 išbandyti. 

Kaip smagu, kad turime tokių dienų, kurias norisi leisti lauke. Vis dėlto, mamos tikrai su manimi sutiks – kad ir kaip smagu būtų lipdyti senius besmegenius arba važinėtis nuo kalniukų, kartais norisi ko nors naujo 😊

Kartu su Goda siūlome jums atrasti žiemos įdomybes kartu! Neabejojame, kad pasigaminti sniego ❄ batus arba ant medžių kamienų iš sniego „piešti“ kačiukus jums bus šių metų atradimas.

Štai jums šūsnis idėjų, ką veikti su vaikais žiemą lauke, kad laikas neprailgtų, o ilgi pasivaikščiojimai nevirstų 🥱 nuobodybe.

PIEŠIMAS ANT SNIEGO

Jei planuojate eiti pasivaikščioti į lauką, į kuprinę šalia arbatos termoso, įsimeskite kelis flomasterius. Neįtikėtina, kokių grožybių ant sniego galima su jais pripiešti. Mes išbandėme snaiges, išraitėme jas pačiais įvairiausiais raštais. O kaip smagu, kaip žavu! Kai eisime kitą kartą, būtinai įsidėsime daugiau spalvų, gal net visą žiemos paveikslą nutapysime 😊

LINKSMIEJI MEDŽIAI

Kad medžių kamienai miškuose būtų gražesni ir trauktų praeivių dėmesį, prilipdykite ant jų pačių įvairiausių piešinių.

Jei sniegas gerai limpa, galima iš jo suformuoti 🐈 kačiuko, šuniuko formą arba net voverę! Jei nesiseka su gyvūnėliais, išformuokite savo vardo raidę arba tiesiog širdelę. Bus smagu ne tik jums, bet ir tiems, kurie eis pasivaikščioti.

SNIEGO BATAI

Jei norite pasijusti tikru sniego žmogumi, jums prireiks tikrų sniego 🥾 batų! Paimkite kartoninę dėžę, iškirpkite didelius batus (gerokai didesnius ir platesnius nei jūsų esami batai), padarykite skylutes batraiščiams arba vilnoniams siūlams (skyles tegu padaro mama arba tėtis, kad nesusižeistumėte) ir suvarstykite.

Pasiimkite juos su savimi ir jau kai būsite miške, prisiriškite prie batų. Gal labai toli ir nenueisite, tačiau gera nuotaika ir daug juoko – garantuota!

SNIEGO ANGELAI

Jei su savimi į lauką nepasiėmėte nei flomasterių sniegui spalvinti, nei sniego batų, nesijaudinkite. Bet kada galite tiesiog griūti į sniegą ir padaryti sniego angelus. O kaip gražiai atrodo, kai šiam iššūkiui ryžtasi visa šeima. Tada, žiūrėk, išsirikiuoja sniego angelėliai nuo mažiausio iki didžiausio.

Tegul jūsų žiema būna ne tik šalta ir speiguota, bet ir kupina pačių gražiausių akimirkų su šeima! Juk nieko nėra svarbiau ir brangiau už laiką, praleistą su tais, kuriuos mylime labiausiai 😊

DAUGIAU IDĖJŲ IR PATARIMŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai