Žiedų 🌸 magija

Mano šeimai • 2023 m. Gegužė 05 d.
Atėjęs tikrasis pavasaris tik ir kviečia išeiti į lauką ir pasimėgauti sužydėjusia 🌿 gamta! Mes juokaujame, kad žiema buvo tokia šalta, niūri ir ilga, kad, atrodo, užsitęsė ištisus metus. Ką jau kalbėti ir apie tai, kad šaltuoju periodu vaikai daugiau serga, o tuo pačiu ir laikas, regis, stoja.

Tad nieko nelaukdami griebkite iškylos krepšį, gertuvę su vandeniu ir gerą nuotaiką! Gamta žydi, paukščiai čiulba ir kiekvienas miestas kviečia užsukti pasigrožėti nuostabiais augalų ir gėlių 🌸 žydėjimais.

MAGNOLIJŲ BURTAI

Jei būsite Panevėžyje arba planuosite kelionę būtent ta kryptimi, mes labai rekomenduojame užsukti 🚙 į Panevėžį.

Kūltūros ir poilsio parke bei Senvagėje, visai šalia Nevėžio, užuosite nuostabiausius aromatus. Juk kviečia – magnolijos 🌸 ir jų skleidžiami burtai.

Niekur toli ir vykti nereikia – užteks prisėsti magnolijų parke ir pasigrožėti nuostabiais žiedais. Kokia nuostabi ir didinga mūsų Lietuva!

TULPIŲ MARIOS DVARE

Na o jeigu norisi pamatyti, kaip žydi tūkstančiai skirtingų 🌷 tulpių, jums tikrai nereikės vykti į Olandiją. Užteks užsukti į Burbiškių dvarą ir jo prieigose pamatysite, kaip atrodo tulpių marios. Čia jų paprastai būna šimtai, net tūkstančiai margiausių ir kvapniausių žiedų.

Neabejotinai tokie apsilankymai praturtina ir suteikia neapsakomai gerų emocijų tiek vaikams, tiek suaugusiems!

JAPONIŠKAS VILNIUS

Apie sakuras visi turi savo nuomonę – vieniems jos nuostabus atradimas Neries pakrantėje, kitiems – eilinė „popsinė“ vieta.

O mes į viską žiūrime taip – gal mums su vyru ir norėtųsi ko nors egzotiškesnio, tačiau šeimoje turime du vaikus, kuriems sakuros yra tikras atradimas, tolimosios Japonijos kvapas.

Kai ėjome prie jų, pasakojau apie žmogų, kuris pasirūpino, kad Vilniuje toks parkas gyvuotų, dar kalbėjomės apie turistinę Japoniją, į kurią pavasarį žmonės keliauja, kad pamatytų, kaip nesiliauja žydėti sakuros bet visą šalį.

Sutikite – viskas priklauso nuo požiūrio, o kol turime pirmų kartų ir vaikų, kurie dar pirmus kartus žvelgia į kvepiančias japoniškas vyšnias, tai ir išgyvenkime viską kartu su jais!

O prie sakurų Vilniuje idealiai tinka garuojanti ☕ arbata. Nepamirškite ir pleduko!

Jeigu prie sakurų nespėjote nuvykti, neliūdėkite! Pasivaikščiojimams puikiai tinka japoniškas sodas Linkmenų gatvėje – puiki idėja savaitgalio popietei. Pažinti naujas kultūras ir atrasti naujas sostinės erdves – itin turtinanti patirtis.

NARCIZŲ JŪRA

Su šeimyna vykome mėgautis narcizų kvapais. Atrodo, tiek kartų esame buvę Druskininkuose, bet šiemet čia – įspūdingai gražu. Dukra Goda sako, kad kiekvienas turėtų pamatyti tokią nesibaigiančią galybę žydinčių gėlių.

Ir iš tiesų, jų aromatas, saulėtai geltona spalva yra pats tikriausias traukos obektas.

DAR DAUGIAU ŠAUNIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 🌷


Populiarūs straipsniai