TOP10 nemokamos dovanų 🎁 idėjos visai šeimai

Mano šeimai • 2022 m. Gruodis 08 d.
Ar jau pasinėrėte į dovanų 🎁 paieškas? Lekiate strimgalviais galvodami, kokį eilinį niekutį nupirkti šeimos nariams ir giminaičiams, tačiau nežinote 🤔 ką? O gal nujaučiate, kad nupirksite tai, ko niekam net neprireiks? 

Vieną kartą išmokite tarti STOP besaikiam 🛍 pirkimui ir sustokite. Kiekvienas iš mūsų savo namuose, apsupti kalėdinės nuotaikos, galime patys sukurti tokias dovanas, kurios nepaliks abejingų. Ir tai bus daug geriau nei eilinis niekuris, kuris nuguls lentynoje tarp kitų nenaudojamų daiktų.

DALINAMĖS SU JUMIS TOP10 NEMOKAMŲ DOVANŲ IDĖJOMIS, KURIOS TIKRAI TIKS IR PATIKS!

1. Imbieriniai 🥨 sausainiai

Artėjant Kalėdoms, daugybė šeimų ima kepti imbierinius sausainius. Kodėl tai negalėtų būti improvizuota dovana artimiesiems? Supakuokite į šventinį maišelį arba dėžutę, su cukraus glajumi išrašykite pirmąsias žmonių, kuriems dovanosite, vardų raides ir štai – personalizuota dovana jau paruošta.

2. Naminė 🍒 uogienė

Jei esate iš tų šeimininkių, kurios mėgsta gaminti, pasidalinkite savo gėrybėmis su kitais. Ir tikrai tai nereiškia, kad norite „prastūmti“ savo gaminius. Anaiptol, į kiekvieną stiklainiuką šeimininkė įdeda neišmatuojamą kiekį meilės, gėrio ir šilumos. Tad uogienės stiklainis su mielu užrašu ar linkėjimu pradžiugins net didžiausią skeptiką

3. Pyragas 🥧

Karališka dovana – brangiausiam žmogui. Jei turite pyrago receptą, pagal kurį kepinys jums visada pavyksta, palepinkite jį tuo, ką mylite labiausiai! Gal tai bus brandintas Kalėdų pyragas, gal šokoladinis tinginys, o gal – šimtalapis? Kiekvienas smaližius sutiks, tokia dovana gerokai vertingesnė už bet kokį suvenyrą iš parduotuvės.

4. Vilnos 🐑 padėkliukas

Išnaudokite savo sugebėjimus gaminti rankdarbius. Mūsų namuose seniai yra keli gabalai vilnos, vilnos vėlimo adata. Su Goda nusprendėme iš jų pagaminti padėkliukus kavos arba arbatos puodeliui. Pavyko puikiai – beliks tik supakuoti ir įteikti rankų darbo dovaną.

5. Nerta servetėlė ☕

Vąšelį pastarąjį kartą rankose laikėte mokykloje? Ilgi ir tamsūs žiemos vakarai yra puiki proga nunerti servetėlę, stalo padėkliuką arba šaliką. Jeigu tik mokate, niekada savęs nenuvertinkite – tai ypatingai brangi dovana, kuri sušildys visus, kuriuos mylite.

6. Megztos kojinės 🧦

Esu labiausiai sušalęs žmogus mūsų šeimoje, todėl kai per šventas Kalėdas iš vyro bobutės gaunu vilnones kojines, iškart tampa šilta. Jaukios, šiltos – tokios, kokių ir norisi šaltomis žiemos dienomis. O kodėl neišmokus megzti? Kodėl nepraleidus poros valandų su močiute, kuri moka, ir nepabandžius įsiklausyti į pamokas ir patarimus? Juk sakoma – ką išmoksi, to ant pečių nenešioti, tad neabejotinai tokia dovana, kurią įgyvendinsite pačios, bus brangi ir svarbi.

7. Kvietimas pabūti kartu 🥰

Kai klausiau vyro, ko jis norėtų šventų Kalėdų proga, nuoširdžiai pasakė, kad nori tiesiog pabūti kartu. Ir aš tai priimu kaip visiškai suprantamą dalyką – mums visiems, nuolat bėgantiems ir skubantiems su vaikais ir aplink vaikus, labai trūksta laiko kokybiškai pabūti su mylimu žmogumi. Nepirkite dovanų čekių, kuponų ar kvietimų – tiesiog brūkštelkite laiškelį su pasižadėjimu skirti 2 ar 3 valandas ypatingam žmogui, o ką veiksite, nuspręsite kartu: eisite į parką, vaikščiosite po žiemišką miestą, visą vakarą žiūrėsime filmus arba tiesiog kalbėsitės.

8. Nuotrauka 🖼 rėmelyje

Turite gražią nuotrauką su mama? O gal neseniai fotografavotės su tėčiu? O gal tai – nauja nuotrauka iš šeimos fotosesijos? Įrėminkite ją ir padovanokite tam žmogui, kurio ilgitės. Nuotrauka su mama bus puiki dovana mamai, o šeimos fotosesijos akimirkomis apsidžiaugs seneliai, kuriems didžiausia laimė matyti jus laimingus ir besišypsančius. Bent jau iš nuotraukos, jei nepavyksta dažnai susitikti😊

9. Kūčiukai 🌲

Naminiai kūčiukai, kuriais pakvimpa namai, tikra magija! Prikepkite jų daugiau ir padovanokite važiuodami į svečius tetoms, dėdėms ir vaikams, kurie susirinks prie šventinio stalo! Ragaukite, degustuokite, vertinkite – naminiai visada bus geriau už pirktinius, o supakuoti šventiškai taps ir netikėta dovana!

10. Atvirukas 💌

Rankų darbo atvirukas su jaukiu ir nuoširdžiu palinkėjimu sušildys net sušalusias nuo žiemos darganų širdis. Tegul užlieja geros emocijos ir jaukumas visus, kuriuos mylite. Negailėdami gerų žodžių ir malonių palinkėjimų, nustebinkite tuos, kuriuos mylite labiausiai.

Ir tegul artėjančios šventos 🎄 Kalėdos jūsų širdims padovanoja ramybę, kokybišką laiką su šeima ir meilę tiems, kuriems esate svarbūs.

Šiltų ir jaukių gražiausių metų švenčių! ⭐

DAR DAUGIAU ŠAUNIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai