TOP 3 idėjos, kaip su vaikais gyventi sveikiau

Mano šeimai • 2023 m. Sausis 10 d.
Štai ir atėjo sausis! Atrodė, dar visai neseniai laukėme 🎄 žiemos, o ėmėme ir sulaukėme naujųjų metų! 
Beje, ar ir jūs, atėjus naujiesiems, pasižadate sau gyventi linksmiau, smagiau bei aktyviau? Pamėginkime pradėti nuo visai nedidelių darbelių – ženkime kartu žingsnis po žingsnio ir pamatysite, kad palengva ir be didelių pastangų jums pavyks pasiekti norimų rezultatų 😊

Čia aš kalbu apie daugiau laiko, praleisto su vaikais, aktyvesnį 🤸‍♀ gyvenimo būdą bei sveikesnę mitybą.

Kartais sakoma, kad su vaikais gerokai sunkiau, o aš pabandysiu šį mitą paneigti – ir su vaikais galima kartu sportuoti, pramogauti ir pasiekti užsibrėžtų 🏅 tikslų. Pradedam?

Dalinuosi su jumis TOP3 idėjomis, kaip gyventi sveikiau kartu su 👩‍👧‍👦 vaikais!

RYTINĖ MANKŠTA

Vos tik ⏰ prabundate, skirkite lygiai 10 minučių 🏋‍♀ mankštai. Neužsibrėžkite tikslų sportuoti kasdien po 30 ar 50 minučių. Tiek jums bus per daug, įgyvendinti nepavyks, todėl liksite nusivylę savimi ir savo atkaklumu.

Jau geriau pradėkite nuo 10 minučių kas rytą. Tai gali būti tempimo pratimai, 20 pritūpimų, darbas su svareliais arba gimnastikos ⛹‍♀ kamuoliu.

Nepersistenkite, tausokite save, tačiau tuo pačiu judėkite pirmyn.

Jeigu vis dėlto jaučiate, kad tingisi sportuoti ir niekaip nepavyksta prisiversti, tuomet šokite su vaikais! Žaiskite namuose gaudynių, slėpynių, šokite pagal vaikų mėgstamą muziką ir net nespėsite pajusti, kaip kojos pačios kilnosis, o raumenukai 💪 stiprės su kiekviena diena!

GRYNAS ORAS

Vasarą lengva pasakyti, kad daug judame. Juk kai oras 😎 geras, tik ir norisi eiti, bėgti, lėkti parkais bei miškais. O jūs pamėginkite įkvėpti gaivaus žiemos ⛄ oro net tada, kai iš tiesų kanda šaltukas.

Lygiai 15 minučių lauke. Lygiai 15 minučių. Nei daugiau, nei mažiau. Tegul tai bus ėjimas pėstute 🚶‍♀ iki parduotuvės vietoje važiavimo automobiliu, kelionė iki paštomato arba vaiko mokyklos/darželio.

Tos 15 minučių, kurias praleisite gamtoje, ne tik suteiks jums daugiau energijos ir geros nuotaikos, bet ir sustiprins ryšį su vaiku, jei eisite kartu. Gal per 15 minučių ir neišgirsite visų vaiko paslapčių, bet bent jau pabūsite kartu ir taip jam parodysite, koks svarbus jums yra 🥰

SVEIKESNI UŽKANDŽIAI

Pasakyti, kad nuo šiol valgysime vien sveikai, būtų net kvaila – neįmanoma atsisakyti senų įpročių, o ypač po švenčių, kai pripratome valgyti daug ir skaniai.

Geriau pažadėkite sau, kad vieną saldų užkandį pakeisite 🥕 sveiku. Pavyzdžiui, jei iki šiol prie kavos suvalgydavote sausainių, tai nuo dabar rinkitės natūralų jogurtą su bananais.

O jeigu vakare valgydavote bulvių traškučius, pasiimkite saują riešutų. Tokius pačius įpročius diekite ir vaikams.

Pavyzdžiui, vietoje sausainių kepimui naudojamo cukraus, naudokite trintą bananą, o vietoje įprastų miltų 🥞 blyneliams – viso grūdo. Tokie mažiukai pokyčiai atneš jums didelių rezultatų, kuriais metų eigoje galėsite didžiuotis.

Aš tikiu, kad visi kartu, su savo mažaisiais, mes tikrai galime pasiekti puikių rezultatų! O svarbiausia, kad tie rezultatai būtų ne dėl kitų, o dėl savęs, dėl savo geresnės nuotaikos ir smagesnių emocijų kiekvieną dieną!

Mes jau pradėjome, o tu? 😊

DAR DAUGIAU IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 😍


Populiarūs straipsniai