Pižamų vakarėlis ⭐

Mano šeimai • 2023 m. Rugsėjis 08 d.
Mūsų Godai lapkričio mėnesį sueis 10 metų! Kasdien žaviuosi, kaip ji auga, kaip keičiasi jos norai, pomėgiai, kaip ji kasdien vis labiau stebi pasaulį ir nori jį pažinti.
 

Visada sakau, kad tik nuo mūsų, tėvų, priklauso, kokie išaugs vaikai, ko jie norės iš gyvenimo ir kokia bus jų ateitis.

Šiandien mūsų tikslas išauklėti Godą mandagia, protinga ir smalsia mergaite. Bet šalia to man svarbu, kad mūsų laikas su ja būtų kokybiškas ir smagus.

Kad penktadienio vakaras neprailgtų, nes už lango lijo, pakviečiau Godą į pižamų vakarėlį. Į laiką, skirtą tik Man ir Jai. Mamai ir Dukrai.

Tad jei, mamos, ir jums kils mintis savo vaikus nustebinti neeiliniu vakaru, skirtu tik jums ir savo vaikui, pasinaudokite šiais patarimais.

NUO KO PRADĖTI?

Visų pirma, pagalvokite, kur vyks vakarėlis. Jis gali vykti plačioje lovoje arba ant pledo, kambaryje.

Atsisakiau pirminės minties rengti lovoje, nes planavau žaisti stalo žaidimus bei paruošti užkandžius. Maistas ir miegojimo vieta prieštarauja mūsų namų taisyklėms, lovoje nevalgome ir neužkandžiaujame, todėl pasirinkau kambario erdvę ant žemės.

Ko prireiks:

  • Pledo arba minkštų patalų, ant kurių įsitaisysite;
  • Pagalvėlių – jaukumui;
  • Žvakių arba žibintų vakariniam apšvietimui;
  • Užkandžių, kad neprailgtų laikas. Aš pasirinkau uogas, daržovių juosteles bei sultis ;
  • Stalo žaidimų.

Startuojam:

Visų pirma, vietą, kurioje vyko mūsų pižamų vakarėlis, papuošiau pledu bei namų tekstile, pagalvėmis, kurios sukūrė nemažai jaukumo.

Šalia jų – su rudeniu besisiejančios gėlės, keli žibintai. Šios detalės sukūrė jaukesnę atmosferą.

TAI KĄ VEIKTI?

Visų pirma, neįpareigokite savęs ir vaiko. Esu kažkada girdėjusi psichologės patarimą, kurio laikausi. Psichologė tada pasakė: „Jei skiri vaikui laiko, negalvok, kad per tą laiką turi išpešti viską, ką norėtum arba išgirsti didžiausias paslaptis – leisk tiesiog būti, mėgautis, o kai ateis laikas gilesniam pokalbiui, vaikas pats pradės arba Tu pati pajusi, kad jau metas.“

Tad mūsų pižamų vakarėlis prasidėjo, žinoma, nuo smagios dukros fotosesijos, o tada pradėjome žaisti „Splendor“. Tai vienas mėgstamiausių mūsų šeimos žaidimų pastaruoju metu, jis puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

O kadangi Goda vis dar ištikima Hario Poterio gerbėja, tai į veiklas įtraukiau ir žaidimą „Labirintai“ su Hario Poterio knygos personažais.

O KĄ VEIKTI TOLIAU?

Kai Goda laimėjo stalo žaidimą, nejučia užėjo tooooks noras šokti! Mudvi įsijungėme muziką ir šokome pagal populiariausias pastarųjų dienų dainas, mėgavomės muzika, o galiausiai įsisukome į pagalvių mūšį! Na ir koks gi pižamų vakarėlis be pagalvių mūšio 😊 😊

Po stalo žaidimų ir pramogų Goda nusprendė patogiai įsitaisyti ir mes kartu tiesiog klausėmės muzikos. Aš jai pasakojau savo vaikystės istorijas, o ji dalijosi norais, svajonėmis.

TAPS TRADICIJA

Pati niekada nesu buvusi jokiame pižamų vakarėlyje ir tikrai nežinau, kokie pižamų vakarėliai būna kitose šeimose ir ar tai populiaru, tačiau toks visiškai mergaitiškas ir neįpareigojantis vakaras mūsų namuose tikrai taps tradicija!

Toks kokybiškas buvimas su vienu vaiku (jei šeimoje yra keli), ypač stiprina ryšį, sukuria betarpišką atmosferą ir yra puiki proga priminti, koks svarbus jums yra buvimas su savo vaiku.

Tegul ir jūsų pižamų vakarėliai būna toooookie pat crazy! 😊

DAUGIAU DAUGIAU PATARIMŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai