Pasaulinė ❄️sniego diena – sausio 16-ąją! Ką galima nuveikti su sniegu?

Mano šeimai • 2023 m. Sausis 07 d.
Na ir žiemužėlė šiemet! Kai driokstelėjo ☃️ sniego, tai vos išsikapstėme iš pūsnų! O tada ėmė ☔ lyti ir gruodžio pabaiga priminė mums gilų rudenį. 
Sunku supaisyti gamtos išdaigas, tačiau sutikite, lauke visada yra ką veikti!
 

Jei planuojate smagią popietę lauke su vaikais, norime pasidalinti keliomis idėjomis, kurios tikrai patiks.

Pavyzdžiui, dažnai atrodo, kad be rogučių nelabai yra ką veikti lauke. O aš manau, kad tokia nuostata klaidinga, nes net nepasiėmus rogučių tikrai galima prisigalvoti veiklos lauke.

Dalinamės smagiomis 🤩 idėjomis, kuriomis, prižadu, pasinaudoję nepasigailėsite!

SPALVOTAS SNIEGAS

Kai eisite į lauką, su savimi būtinai pasiimkite spalvotų flomasterių arba markerių. Dar tinka ir 🎨 guašas – tai idealus variantas. Nepamirškite ir 🖌 teptuko!

Labai smagu susirasti ❄️ nesumindžioto, švaraus sniego ir ant jo pripaišyti įvairiausių piešinių.

Galima nutapyti net visą paveikslą 🖼 arba žmonių figūras, senį ☃️ besmegenį, namelį ar Kalėdų ⭐ žvaigždę. Viskas priklauso nuo fantazijos ir turimo flomasterių arsenalo.

PAUKŠČIUKAI

Būtinai pasirūpinkite ir išalkusiais 🦆 paukšteliais ir miško 🦌 žvėreliais. Daržovių 🍎 🥕 likučiai, kruopos, įvairios sėklos – šią žiemą siūlome pagalvoti ne tik apie save bei savo patogumą, bet ir apie gyvūnus miškuose. Ką jau kalbėti, kad tai puiki proga pasikalbėti su vaikais apie tai, kad kiekvienas iš mūsų turime pasirūpinti šalia 🥰 esančiais.

GNIŪŽČIŲ KARAS

Tai pati smagiausia veikla, kokia tik įmanoma lauke! Ir net jeigu suaugusieji galvoja, kad čia visai neįdomu, tai vos pabandę pasimėtyti gniūžtėmis, labiausiai įsijaučia į tai! Oi kaip smagu formuoti kamuolėlius ir jais mėtytis – visada džiaugiasi ir maži, ir dideli. Tad čia svarbiausias patarimas – atsipalaiduoti 😃 ir negalvoti, ką pamanys kiti, nes svarbiausia yra tai, kaip jaučiatės JŪS ir JŪSŲ vaikai!

SMĖLIO ŽAISLAI SNIEGE

Taip taip, o kas pasakė, kad smėlio žaislai tinkami tik ⛱ vasarai ir tik smėliui? Goda ir Kajus įrodė, kad tikrai ne! Jie čiupo kibirėlius, kastuvėlius ir prikaupė kalną sniego, o iš jų vėliau statė bokštus, žmogeliukus ir netikėčiausias sniego figūras. Smagus užsiėmimas garantuotas, o svarbiausia, kad nereikalauja didelių pastangų! Pabandykite ir pamatysite, kokie vaikai bus patenkinti 😊

SNIEGO KLASIKA

Šito, turbūt, net priminti nereikia? Juk ir taip aišku, kad ten, kur sniegas, ten ir sniego 👼 angelai! Pridarykite jų tiek, kiek širdis geidžia – tegul vaikai atsidžiaugia snieguotomis ❄️ dienomis!

O dar vienas klasikinis variantas – seniai besmegeniai. Lai jie būna tokie, kokių dar niekas nematė – didžiuliai milžinai arba mažuliukai, pastatyti ant palangės. Duokite jiems vardus, papuoškite įmantriausiais aksesuarais, kad paprastas besmegenis virstų ypatingu, viso parko arba gatvės pažiba!

O ką jūs labiausiai mėgstate veikti su sniegu? Pats metas pasidalinti idėjomis ir įkvėpti 😊 kitus!

DAR DAUGIAU ŠAUNIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ ☃️


Populiarūs straipsniai