Padykęs 🎄 elfas atkeliauja į namus: TOP idėjos, ką su juo veikti

Mano šeimai • 2022 m. Lapkritis 17 d.
Netrukus į namus pasibels gruodis, o su juo ir šventų 🎄 Kalėdų laukimas. Ar ir jums laikotarpis prieš Kalėdas pakvimpa imbieriniais sausainiais, karšta kakava ir gyvos eglutės spygliais? Mūsų šeimoje tai, bene, gražiausias ir jaukiausias laikas. 

 

Kartu su švenčių laukimu, jau ketvirtus metus šiemet nuo gruodžio pirmosios į namus beldžiasi padykęs elfas! Iš Jungtinių Amerikos valstijų atsibeldęs paprotys namuose su elfu krėsti išdaigas mus su vyru taip įtraukė, kad žiemos pradedame laukti nuo rudens pradžios 🤭

Bet apie viską iš pradžių!

KAS TAS ELFAS?

Mažas padykęs elfas, iš pažiūros, paprastas žaisliukas. Ilgos kojytės, neproporcingai ilgos rankelės, kepuraitė ir padykęs veidelis.

Jis toks mažas ir lankstus, kad yra pasiruošęs, su jūsų sugebėjimais, iškrėsti viską, ką tik sugalvosite. Jo tikslas – iki pat šventų Kalėdų džiuginti visus šeimos narius iškrėstomis šunybėmis (elfybėmis) 😊 😊

KĄ JIS VEIKIA?

Dieną elfas gyvena savo gyvenimą – kur padėsi, ten ir rasi. Mūsų šeimoje yra teorinis susitarimas elfo neliesti, tačiau vaikai jį kartais taip nutąso, kad pati vakare neberandu 🤭

Bet štai kai vaikai sumiega, prasideda didžiausios linksmybės! Elfas tėvelių rankose atgyja ir ima krėsti išdaigas, dėl kurių iš ryto, vos prabudę, vaikai leipsta juokais, susierzina arba net nervinasi!

KOKIAS ŠUNYBES KREČIA?

Per ilgus metus sukaupėme kalnus idėjų, ką elfas gali nuveikti. Pateiksime TOP10 idėjų ir drąsiai kviečiame jomis naudotis. Tai labiausiai pasiteisinusios linksmybės kalėdiniu laikotarpiu.

  1. Nuimkite nuo Kalėdų eglės visus žaislus – tegu vaikai papuošia 🎄 iš naujo.
  2. Eglę papuoškite vaikų 🧦 kojinėmis.
  3. Visus namus (kėdes, spinteles ar kt.baldus) apvyniokite vilnoniais 🧶 siūlais, bus kaip voratinklis.
  4. Batus 👟 suvyniokite į foliją arba maistinę plėvelę – ryte visi turės, ką veikti.
  5. Nupieškite miegantiems vaikams ūsus arba nulakuokite tėčiui kojų nagus.
  6. Iš cukraus arba miltų kartu su elfu sukurkite „sniego“ angelą 👼 ant grindų arba stalo.
  7. Iš spintelių išimkite visus daiktus ir pažerkite lyg netvarką.
  8. Apsukite eglę į tualetinį popierių.
  9. Vonios veidrodį aplikuokite lipšniais lapeliais.
  10. Skutimosi putomis išpaišykite veidrodžius ir prirašykite mielų palinkėjimų.

KOKS VISO TO TIKSLAS?

Smagu!

Veiklos, idėjos ir žaidimai turi būti smagūs jums ir jūsų vaikams! Žaiskite, kvailiokite, o atėjus Kalėdoms nykštuką paslėpkite giliai spintoje iki kitų metų!

DAR DAUGIAU SMAGIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai