Nemokamos pramogos Vilniuje: patiks visiems vaikams

Mano šeimai • 2022 m. Gegužė 23 d.
Atšilęs oras tik ir kviečia išeiti iš namų – vietoje ilgų vakarų žaidžiant stalo žaidimus namuose, metas kilti ir aplankyti įdomiausias Vilniaus žaidimų aikšteles ir ⛲ fontanus. 
„Svečiuose pas Godą“ dalinasi su jumis savo šeimos TOP vietomis Vilniuje, kur vaikams visada smagu ateiti 🪁 pažaisti, padūkti, sušlapti ir smagiai praleisti laiką 😊 
 


BERNARDINŲ SODAS

Neabejoju, kad esate jame buvę ne tik todėl, kad pasivaikščioti paupiu labai smagu, bet ir dėl didelės teritorijos, erdvios 🎠 žaidimų aikštelės bei grojančio fontano.
Man ši vieta visada buvo ir bus traukos centru – čia taip gera stebėti žmones, paukščius, mėgautis upės čiurlenimu ir žiūrėti į žaidžiančius vaikus žaidimų aikštelėje. Žinoma, pastaroji gana dažnai būna užimta, nes čia suplūsta mamos tiek ryte, tiek vakare, tačiau pabandyti tikrai verta.
Išduosiu paslaptį – dažnai mamos, čia atėjusios, tiek susibičiuliauja, kol vaikai laipioja, kad vėliau kartu eina gerti kavos ir valgyti desertų Senamiestyje 😊

Automobilių parkingas mokamas kaip ir visame mieste pagal stovėjimo zonas.
Google maps: Bernardinų sodas

ŽIRMŪNŲ SKVERAS

Šią vietą su Goda atradome praėjusią vasarą. Nors Žirmūnai – vienas iš miegamųjų 🏡 rajonų, iš kurių nesitikėčiau didelių atradimų, tačiau čia esantis vaikų žaidimų aikštelės kompleksas mus maloniai nustebino.
Minkštos dangos, erdvios supynės, laipynės, uždara aptverta teritorija atokiau nuo gatvės ir automobilių – viskas, ko reikia smagiems vaikų žaidimams ir mamų ramybei. Kiek paėjus didesniems vaikams ir tėveliams čia padaryta atskira aikštė su sporto inventoriumi. Jei turite kelias laisvas valandas, rekomenduojame užsukti į Žirmūnus.


Automobilių parkingas nemokamas greta esančiuose gyvenamųjų namų kiemuose.
Google maps: Žirmūnų g. 12

OZO PARKAS


Šio parko 🌳 teritorija tikrai labai didelė ir verta jūsų dėmesio. Prieš atvažiuodami pasiimkite grūdų antims 🦆 maitinti, nes čia rasite net kelis tvenkinukus. Pravers ir pledas, užkandžių krepšys ir lauko žaidimai – erdvės daug, todėl smagu surengti pikniką su smagiais žaidimais pievoje.
Viduryje parko – žaidimų aikštelė su čiuožykla, supynėmis ir dar keliomis pramogomis vaikams. Netoliese – futbolo vartai, krepšinio aikštelė, todėl tikrai rasti veiklos tiek patiems mažiausiems pramogautojams, tiek vyresniems, mėgstantiems sportą.


Automobilių parkingas mokamas kaip ir visame mieste pagal stovėjimo zonas.
Google maps: Ozo parkas


VILNIAUS ORO UOSTO LĖKTUVŲ STEBĖJIMO AIKŠTELĖ

Pavažiavus kelis kilometrus už Vilniaus oro uosto yra nuostabi vieta, atimanti žadą vaikams ir suaugusiems. Čia įkurta atvira dviejų aukštų aikštelė, iš kurios lyg ant delno matosi kylantys ir besileidžiantys ✈ lėktuvai.
Kad ir kuriuo metu čia užsuktumėte, visada pamatysite smalsuolių, kurie atvažiuoja pažiūrėti į lėktuvus. Sako, kad kartais pilotai net pamojuoja čia stovintiems vaikams.
Lėktuvų laukti ilgai nereikės – juos galima pamatyti kas 10-15 minučių. Laikas tikrai neprailgs, nes šalia yra pakankamai didelė žaidimų aikštelė vaikams. Ji aptverta, saugi, o beisisupant ant supynių puikiai matosi ir kylantys lėktuvai.


Automobilių parkingas nemokamas
Google maps: Vilniaus oro uosto lėktuvų stebėjimo aikštelė, Rodūnios kelias

ŠEŠKINĖS OZAS

Dar vienas nuostabus parkas, įsikūręs miegamajame Vilniaus rajone – Šeškinėje. Anksčiau buvęs apleistas, dabar puikiai sutvarkytas ir kviečiantis užsukti šeimas tiek vasarą, tiek žiemą.
Aukštų medžių apsuptyje, šalia tvenkinio, čia pastatyta nemažai suoliukų prisėsti ir net dvi didelės žaidimų aikštelės. Jos labai saugios – aptvertos, šalia nevažinėja automobiliai, dažniausiai atsikvėpti dienos metu ateina vyresnio amžiaus rajono gyventojai.
Erdvės daug, tad galima laidyti strėles iš lanko, žaisti 🏸 badmintoną, spardyti kamuolį, sportuoti ar tiesiog pasideginti saulėje.


Žiemą čia smagu pavažinėti nuo kalniukų su rogėmis.
Automobilių parkingas nemokamas greta esančiuose gyvenamųjų namų kiemuose.

DAUGIAU IDĖJŲ IR PATARIMŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).