Ką veikti lauke su vaikais? Nemokamos idėjos visai šeimai

Mano šeimai • 2022 m. Birželis 13 d.
Pagaliau atėjo tikra 🌞 vasara, o su ja ir noras kuo daugiau laiko praleisti lauke! Kad laikas gamtoje su vaikais būtų įdomus, naudingas ir įtraukiantis, dalinamės idėjomis, kurios patiks tiek mažesniems, tiek didesniems vaikams 😊

Noriu pabrėžti, kad smagioms veikloms tikrai nereikia išleisti krūvos pinigų – tereikia išlaisvinti fantaziją ir mėgautis smagiais 🤩 atradimais.

AKMENUKAI – SMULKIAJAI MOTORIKAI

Išėję į lauką prisirinkite įvairaus dydžio ir spalvų akmenėlių. Tegul jie būna didesni, mažesni, surinkite ir skirtingų spalvų. Rinkdami negalvokite.

Grįžę į namus arba tiesiog lauke išrūšiuokite su vaiku 🎨 akmenėlius pagal dydžius ir spalvas. Tokiu būdu, liečiant įvairių tekstūrų akmenėlius, vaikai lavins smulkiąją motoriką, o rūšiavimas padės susipažinti su dydžiais, spalvomis ir formomis.

Pabandykite atrasti ir geometrines figūras gamtoje – akmenėliai būna ir apvalūs, ir širdelės 💚 formų, tereikia atidžiau paieškoti.

Dėmesio, mamos: veikla su smulkiais akmenėliais gali būti pavojinga, jeigu jūsų vaikas bando viską išragauti, todėl nepalikite šioje veikloje vaiko vieno, pasirūpinkite jo saugumu.

RĖMELIS IŠ GAMTOS

Prisirinkote akmenėlių? O gal vaikščiojote pajūriu ir pilnas kišenes prikaupėte 🐚 kriauklyčių? Tai bus puikus pagrindas rėmelio gamybai.

Paimkite kartoną (batų dėžę) kaip pagrindą, iškirpkite norimą dydį ir formą, šonuoje karštais klijais prilipdykite akmenėlius arba kriaukles, o į vidurį įklijuokite šeimos nuotrauką.

Tai bus puikus vasaros atostogų 😊 prisiminimas jums arba mielos dovanos idėja brangiems žmonėms.

Dėmesio, mamos: veikla su karštais klijais gali būti pavojinga vaikams, todėl šioje nepalikite vaiko vieno, pasirūpinkite jo saugumu.

ILGAAMŽIS PAVEIKSLAS

Jei būdami lauke prisirinkote įvairių žiedų, turite 🌸 žiedlapių, žalių lapelių 🌿 ir pačių gražiausių gamtos gėrybių, pats metas pagaminti paveikslą, jį įrėminti ir pakabinti 🖼 gražiausioje vietoje!

Su lipalu ant kartono suklijuokite gėlių žiedelius, gerai pritvirtinkite ir uždenkite rėmeliu. Tokie paveikslai taps ilgaamžiai – žiedai nenuvys, šiek tiek pakeis spalvą, tačiau toks būdas padės išsaugoti saulėtus ☀ vasaros prisiminimus.

Gražios ir kūrybingos ☀ vasaros jūsų šeimai!

DAUGIAU IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 🌞


Populiarūs straipsniai