Ką veikti lauke su vaikais? Nemokamos idėjos visai šeimai

Mano šeimai • 2022 m. Birželis 13 d.
Pagaliau atėjo tikra 🌞 vasara, o su ja ir noras kuo daugiau laiko praleisti lauke! Kad laikas gamtoje su vaikais būtų įdomus, naudingas ir įtraukiantis, dalinamės idėjomis, kurios patiks tiek mažesniems, tiek didesniems vaikams 😊

Noriu pabrėžti, kad smagioms veikloms tikrai nereikia išleisti krūvos pinigų – tereikia išlaisvinti fantaziją ir mėgautis smagiais 🤩 atradimais.

AKMENUKAI – SMULKIAJAI MOTORIKAI

Išėję į lauką prisirinkite įvairaus dydžio ir spalvų akmenėlių. Tegul jie būna didesni, mažesni, surinkite ir skirtingų spalvų. Rinkdami negalvokite.

Grįžę į namus arba tiesiog lauke išrūšiuokite su vaiku 🎨 akmenėlius pagal dydžius ir spalvas. Tokiu būdu, liečiant įvairių tekstūrų akmenėlius, vaikai lavins smulkiąją motoriką, o rūšiavimas padės susipažinti su dydžiais, spalvomis ir formomis.

Pabandykite atrasti ir geometrines figūras gamtoje – akmenėliai būna ir apvalūs, ir širdelės 💚 formų, tereikia atidžiau paieškoti.

Dėmesio, mamos: veikla su smulkiais akmenėliais gali būti pavojinga, jeigu jūsų vaikas bando viską išragauti, todėl nepalikite šioje veikloje vaiko vieno, pasirūpinkite jo saugumu.

RĖMELIS IŠ GAMTOS

Prisirinkote akmenėlių? O gal vaikščiojote pajūriu ir pilnas kišenes prikaupėte 🐚 kriauklyčių? Tai bus puikus pagrindas rėmelio gamybai.

Paimkite kartoną (batų dėžę) kaip pagrindą, iškirpkite norimą dydį ir formą, šonuoje karštais klijais prilipdykite akmenėlius arba kriaukles, o į vidurį įklijuokite šeimos nuotrauką.

Tai bus puikus vasaros atostogų 😊 prisiminimas jums arba mielos dovanos idėja brangiems žmonėms.

Dėmesio, mamos: veikla su karštais klijais gali būti pavojinga vaikams, todėl šioje nepalikite vaiko vieno, pasirūpinkite jo saugumu.

ILGAAMŽIS PAVEIKSLAS

Jei būdami lauke prisirinkote įvairių žiedų, turite 🌸 žiedlapių, žalių lapelių 🌿 ir pačių gražiausių gamtos gėrybių, pats metas pagaminti paveikslą, jį įrėminti ir pakabinti 🖼 gražiausioje vietoje!

Su lipalu ant kartono suklijuokite gėlių žiedelius, gerai pritvirtinkite ir uždenkite rėmeliu. Tokie paveikslai taps ilgaamžiai – žiedai nenuvys, šiek tiek pakeis spalvą, tačiau toks būdas padės išsaugoti saulėtus ☀ vasaros prisiminimus.

Gražios ir kūrybingos ☀ vasaros jūsų šeimai!

DAUGIAU IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 🌞


Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).