Idėjos 🥰 meilės dienai: švenčiame su vaikais

Mano šeimai • 2023 m. Vasaris 08 d.
Artėja švento 💖 Valentino diena! Galima ją neigti ir jos nemėgti, tačiau galima šią dieną paversti malonia ir kupina smagių akimirkų 🥰

Neabejotinai įsimylėjusios poros turi šimtus minčių, ką veikti tą dieną – nuo romantiškos 🍝 vakarienės iki pabėgimo dviese į SPA ir panašiai.

Bet šį kartą mūsų šeimyna su jumis dalinasi idėjomis, ką veikti tą ypatingą dieną kartu su 👨‍👩‍👧‍👦 vaikais.

Įtraukime vaikus į šventes ir nepamirškime pasakyti, kad šv. Valentino diena yra ne tik apie įsimylėjimą 💕 ir skraidančius drugelius pilve, bet ir apie meilę vaikams, šeimai bei 🌍 aplinkai, kuri mums yra svarbi.

Tad štai idėjos, ką veikti ir kaip su vaikais švęsti švento Valentino dieną 🙂

ČIRVINIAI BLYNAI – ŠIRDELĖS

Pagaminti 🥞 čirvinius blynelius su varške, kurie bus širdelės formos, labai paprasta ir lengva. Įšsisaugokite šį receptą ir palepinkite šeimyną skaniais čirvinukais, kuriuos valgydami jie galvos apie jūsų meilę kiekvienam iš jų.

Jums reikės:

 • 5 kiaušinių;
 • 100 gramų sviesto;
 • 180 gramų varškės;
 • 2 šaukštų cukraus;
 • 100 ml pieno;
 • 3 šaukštų grietinės;
 • 200 gramų miltų;
 • 1 a.š. kepimo miltelių.


Gaminimas:

 1. Atskirkite kiaušinių baltymus nuo trynių.
 2. Trynius maišykite su cukrumi.
 3. Ištirpinkite sviestą ir supilkite į trynius.
 4. Dėkite varškę ir šakute sutrinkite.
 5. Dėkite 2 šaukštus grietinės, pilkite 100 ml pieno.
 6. Supilkite miltus ir kepimo miltelius.
 7. Iki standumo išplakite kiaušinių baltymus ir supilkite į masę.
 8. Kepkite čirvinių blynų keptuvėje, kol gražiai apskrus.

ATVIRUKAS VAIKAMS NUO ABIEJŲ TĖVELIŲ

Meilės 💕 diena – ne tik apie santykius su vyru, bet ir apie meilę vaikams. Palepinkite juos ne materialiomis dovanomis ar eiliniu žaislu, bet dėmesiu.

Padovanokite vaikui savo pačių parašytą 💌 atviruką. Jame palinkėkite vaikams gražių dienų ir būtinai paminėkite, koks vaikams jums svarbus.

Beje, dar viena smagi praktika, kurią kartais su Goda taikau. Kai atsigulame, prieš miegą jai pasakau tai, kas kartais jai sukelia juoką, tačiau tokiu būdu ji „pamatuoja“ ir supranta, kokia man yra svarbi. Štai, pažaiskime:

-Goda, Tu man svarbesnė už rytinį kavos puodelį (ji žino, kaip aš mėgstu ryte ramiai gerti kavą).
-Goda, Tu man svarbesnė už susirinkimus, į kuriuos aš taip dažnai skubu.
-Goda, Tu man svarbesnė už nebaigtą rašyti straipsnį..
-Goda, užmigti su tavimi man svarbiau už tą serialą, kurio nebaigiau žiūrėti
-Goda, Tu esi brangiausia mergytė visame pasaulyje.

Goda visada šypsosi 😊 klausydama, tačiau labai jaučiu, kad jai patinka tai girdėti. Tada ji savo skalėje įsivertina ir supranta, kad net tarp kasdienių „degančių“ reikalų, ji visada bus ir išliks svarbiausia man ir tėčiui.

KARTU GAMINAMA VAKARIENĖ

Jeigu nuspręsite švento Valentino vakarą praleisti namuose, pagaminkite vakarienę kartu! Kepkite lazaniją, kartu raitykite koldūnus, kibinus, o gal pagaminkite cepelinų!? Juk svarbiausia ne rezultatas, o laikas ir procesas, kurio metu įsitrauksite į pokalbius ir kartu suksitės jaukiausioje namų vietoje – virtuvėje.

YPATINGI PUSRYČIAI

Jei šventinį rytą atsikelsite kiek anksčiau, paruoškite gerą nuotaiką garantuosiančius pusryčius. Tai gali būti skrebutis su šokoladiniu sviestu, tačiau iš forminės duonos išspauskite 💛 širdeles. Taip pat šalia pusryčių galite palikti gabalėlį 🍫 šokolado – tegul šventinis rytas sukelia šypseną veide.

ŠIRDŽIŲ MEDIS

O čia idėja, kokią dovaną vaikai švento Valentino dienos proga gali įteikti seneliams, tėčiui arba kitiems mylimiems žmonėms. Pagaminkite 💕 širdžių 🌳 medį!

Kamienas – vaiko rankelė, apibrėžta ant rudo popieriaus, o medžio lapai lai bus iš popieriaus iškarpytos įvairiaspalvės širdelės. Kad medis iš tiesų būtų meilės, ant kiekvienos širdelės-medžio lapo parašykite po palinkėjimą.

Tegul meilės diena būna kupina nepamirštamų emocijų!

DAR DAUGIAU ŠAUNIŲ IDĖJŲ – FB SVEČIUOSEPASGODĄ 💖


Populiarūs straipsniai