Edukacinė laida „Rinkis Sveikiau“

Mokytojų dienai skirta „Rinkis Sveikiau“ laida

Artėjančios mokytojų dienos proga „Rimi“ kviečia pasigaminti šventinį pyragą iš rudens gėrybių – soduose užderėjusių kriaušių ir obuolių. Dietologė dr. Edita Gavelienė įsitikinusi, kad lokalūs vaisiai bei daržovės privalo atsidurti kasdieniame mitybos racione, todėl sveikatai palankią mitybą skatinančioje laidoje papasakos apie šių vaisių maistinę naudą ir primins, kiek obuolių bei kriaušių galime suvalgyti kasdien. Tuo tarpu technologė Lina Barčaitė pasidalins patarimais, kaip namuose išsikepti kvapnų šokoladinį cukinijų pyragą ir sutaupyti laiko jį ruošiant, o laidos vedėja Liucina Rimgailė pakvies prisiminti gyvenimą pakeitusius mokytojus. Žiūrėkite laidą jau rugsėjo 30 d. 19 val. per Delfi TV ir „Rimi“ paskyroje soc. tinkle „Facebook“!

„Rimi“ rūpi, kad apsilankę mūsų prekybos centruose ne tik rastumėte sveikatai palankių produktų, kuriuos pažymėjome specialiu „Rinkis sveikiau“ ženklu, bet ir turėtumėte žinių bei įgūdžių, kaip tuos produktus naudoti namuose sau ir savo artimiesiems gaminant sveikatai palankius patiekalus. Plėsdami žinias apie sveikatai palankų maitinimąsi ir siekdami formuoti tvarius kasdienius įpročius, šiemet tęsiame edukacinę iniciatyvą „Rinkis sveikiau“.

Suprantame, jog sveikos mitybos įpročius reikia ugdyti nuo vaikystės, todėl prieš daugiau nei metus įsteigtoje „Rinkis sveikiau“ mokykloje kvietėme dalyvauti įvairaus amžiaus moksleivius. Tačiau „Rimi“ rūpi ne tik vaikų, bet visų šeimos narių mityba bei sveikata, todėl nuo šiol stebėti „Rinkis sveikiau“ edukacines laidas skatiname su visa šeima įsitaisius prieš kompiuterio, e-skaityklės, telefono ar televizoriaus ekraną.

 

Kartą per mėnesį rodomų laidų metu gydytoja-dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė dr. Edita Gavelienė dalinsis vertingomis žiniomis apie tai, kokia turėtų būti sveika mityba, kiek ir kokių maistingų medžiagų kasdien reikėtų įtraukti į mitybos racioną ir ką daryti, jei dėl tam tikrų priežasčių negalime valgyti kai kurių produktų.

Kaip pritaikyti gydytojos patarimus praktiškai ir namuose pasigaminti sveikatai palankių patiekalų laidoje rodys „Rimi“  kulinarijos technologė Lina Barčaitė.

Jai į pagalbą ateis verslininkė, desertų mėgėja ir soc. tinkluose gerai žinoma nuomonės formuotoja Liucina Rimgailė.

Per daugiau nei metus, kiek gyvuoja „Rinkis sveikiau“ mokykla, surengėme sveikos mitybos pamokos net aštuoniose mokyklose, įsikūrusiose septyniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Iš viso su sveikatai palankia mityba jau susipažino daugiau nei 500 mokinių.

 

Tu gali maitintis sveikiau, o mokytis niekada ne per vėlu!

Praėjusių laidų įrašus galite peržiūrėti Youtube, o įrašus klausyti Spotify platformose👇