Edukacinė laida „Rinkis Sveikiau“

Artėjanti Tėvo dienai – puiki proga parodyti dėmesį ir nustebinti savo kulinariniais gebėjimais tuos, kurie niekada neatsisakys sultingo jautienos didkepsnio. Būtent jį „Rimi“ edukacinės laidos „Rinkis Sveikiau“ komanda gamins mylimiems tėčiams. Gardus, sotus, o svarbiausia – sveikatai palankus! Ar gali būti geresnės vaišės pirmajam vasaros savaitgaliui?

Laidos metu „Rinkis Sveikiau“ sveikatai palankios mitybos konsultantė, gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė apžvelgs tėčių mėgstamus lietuviškus mėsos delikatesus – žemaitišką palendricą, dzūkišką kindziuką ir aukštaitiškus lašinukus. O „Rimi“ kilinarijos technologė Lina Barčaitė parodys, kaip lengvai ir greitai sekmadienį tėčiui pagaminti sultingą kepsnį.

Jaunieji laidos ekspertai Beatričė ir Tauras atskleis savo požiūrį į mėsos patiekalus ir pasidalins nesuvaidintais įspūdžiais, kurie ne vienam sukels šypseną.

Edukacinę laidą visai šeimai „Rinkis Sveikiau“ žiūrėkite jau birželio 3 dieną, 19 valandą per DELFI TV!

„Rimi“ rūpi, kad apsilankę mūsų prekybos centruose ne tik rastumėte sveikatai palankių produktų, kuriuos pažymėjome specialiu „Rinkis sveikiau“ ženklu, bet ir turėtumėte žinių bei įgūdžių, kaip tuos produktus naudoti namuose sau ir savo artimiesiems gaminant sveikatai palankius patiekalus. Plėsdami žinias apie sveikatai palankų maitinimąsi ir siekdami formuoti tvarius kasdienius įpročius, šiemet tęsiame edukacinę iniciatyvą „Rinkis sveikiau“.

Suprantame, jog sveikos mitybos įpročius reikia ugdyti nuo vaikystės, todėl prieš daugiau nei metus įsteigtoje „Rinkis sveikiau“ mokykloje kvietėme dalyvauti įvairaus amžiaus moksleivius. Tačiau „Rimi“ rūpi ne tik vaikų, bet visų šeimos narių mityba bei sveikata, todėl nuo šiol stebėti „Rinkis sveikiau“ edukacines laidas skatiname su visa šeima įsitaisius prieš kompiuterio, e-skaityklės, telefono ar televizoriaus ekraną.

 

Kartą per mėnesį rodomų laidų metu gydytoja-dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė dr. Edita Gavelienė dalinsis vertingomis žiniomis apie tai, kokia turėtų būti sveika mityba, kiek ir kokių maistingų medžiagų kasdien reikėtų įtraukti į mitybos racioną ir ką daryti, jei dėl tam tikrų priežasčių negalime valgyti kai kurių produktų.

Kaip pritaikyti gydytojos patarimus praktiškai ir namuose pasigaminti sveikatai palankių patiekalų laidoje rodys „Rimi“  kulinarijos technologė Lina Barčaitė.

Jai į pagalbą ateis verslininkė, desertų mėgėja ir soc. tinkluose gerai žinoma nuomonės formuotoja Liucina Rimgailė.

Per daugiau nei metus, kiek gyvuoja „Rinkis sveikiau“ mokykla, surengėme sveikos mitybos pamokos net aštuoniose mokyklose, įsikūrusiose septyniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Iš viso su sveikatai palankia mityba jau susipažino daugiau nei 500 mokinių.

 

Tu gali maitintis sveikiau, o mokytis niekada ne per vėlu!

Praėjusių laidų įrašus galite peržiūrėti Youtube, o įrašus klausyti Spotify platformose👇

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).