Edukacinė laida „Rinkis Sveikiau“

Mindaugo karūnavimo dienos proga ruošiame spalvingas salotas su „Rimi“ edukacine laida „Rinkis sveikiau“

Švęskime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimą dieną nuotaikingai ir vaišinkimės gardžiais patiekalais su mylimiausiais žmonėmis! Liepos 6 d. progai skirtoje laidoje „Rinkis Sveikiau“ kulinarijos technologė Lina Barčaitė pasiūlys išbandyti lengvą ir spalvingą šiltų smidrų salotų su įvairiomis daržovėmis receptą. 🥬🍅🥑

Juk šviežios daržovės, pasak laidos viešnios, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantės, gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės, yra tikrosios vasaros karalienės – jų ir uogų sezonas Lietuvoje trumpas, tad svarbu suspėti jomis pasimėgauti! 🤤

Laidoje gydytoja pasidalins negirdėtais faktais apie lietuvių naujaiatrastą daržovę – smidrą ir primins, kad visada palankiausia sveikatai valgyti vietoje užaugintus žalumynus. 🥗Ir nors sezono metu norime pasikrauti vitaminų visai žiemai, pasak dietologės, prisivalgyti jų „į priekį“ nepavyks.

Tuo tarpu mažieji laidos ekspertai Beatričė ir Tauras aptars mėgstamiausias savo daržoves ir uogas, kuriomis juos vaišina močiutės, bei papasakos, ką valgė ir gėrė karalius Mindaugas.👑

Edukacinės laidos visai šeimai „Rinkis Sveikiau“ per DELFI TV rodomos kartą per mėnesį, o artimiausią, skirtą Mindaugo karūnavimo dienai, išvysite jau liepos 5 dieną, 19 valandą. Nepraleiskite! 📺

 

„Rimi“ rūpi, kad apsilankę mūsų prekybos centruose ne tik rastumėte sveikatai palankių produktų, kuriuos pažymėjome specialiu „Rinkis sveikiau“ ženklu, bet ir turėtumėte žinių bei įgūdžių, kaip tuos produktus naudoti namuose sau ir savo artimiesiems gaminant sveikatai palankius patiekalus. Plėsdami žinias apie sveikatai palankų maitinimąsi ir siekdami formuoti tvarius kasdienius įpročius, šiemet tęsiame edukacinę iniciatyvą „Rinkis sveikiau“.

Suprantame, jog sveikos mitybos įpročius reikia ugdyti nuo vaikystės, todėl prieš daugiau nei metus įsteigtoje „Rinkis sveikiau“ mokykloje kvietėme dalyvauti įvairaus amžiaus moksleivius. Tačiau „Rimi“ rūpi ne tik vaikų, bet visų šeimos narių mityba bei sveikata, todėl nuo šiol stebėti „Rinkis sveikiau“ edukacines laidas skatiname su visa šeima įsitaisius prieš kompiuterio, e-skaityklės, telefono ar televizoriaus ekraną.

 

Kartą per mėnesį rodomų laidų metu gydytoja-dietologė, „Rimi“ sveikatai palankios mitybos konsultantė dr. Edita Gavelienė dalinsis vertingomis žiniomis apie tai, kokia turėtų būti sveika mityba, kiek ir kokių maistingų medžiagų kasdien reikėtų įtraukti į mitybos racioną ir ką daryti, jei dėl tam tikrų priežasčių negalime valgyti kai kurių produktų.

Kaip pritaikyti gydytojos patarimus praktiškai ir namuose pasigaminti sveikatai palankių patiekalų laidoje rodys „Rimi“  kulinarijos technologė Lina Barčaitė.

Jai į pagalbą ateis verslininkė, desertų mėgėja ir soc. tinkluose gerai žinoma nuomonės formuotoja Liucina Rimgailė.

Per daugiau nei metus, kiek gyvuoja „Rinkis sveikiau“ mokykla, surengėme sveikos mitybos pamokos net aštuoniose mokyklose, įsikūrusiose septyniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Iš viso su sveikatai palankia mityba jau susipažino daugiau nei 500 mokinių.

 

Tu gali maitintis sveikiau, o mokytis niekada ne per vėlu!

Praėjusių laidų įrašus galite peržiūrėti Youtube, o įrašus klausyti Spotify platformose👇

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).