Vilniuje pirmą kartą vyks Latvijos dienos

2014 m. Rugsėjis 04 d.
Nuo rugsėjo 4 d. Vilniaus RIMI Hypermarket parduotuvėse šurmuliuos Latvijos dienos. Jų metu pirkėjai bus kviečiami iš arčiau susipažinti su kaimyninės šalies gamintojų produkcija, o juos pirkdami galės gauti ir dovanų. 
 
Latvijos dienų „Atrask Latviją“ renginiai ateinantį savaitgalį taip pat vyks Vilniaus Rotušės aikštėje. Jų metu vilniečiams ir miesto svečiams bus pristatoma Latvijos kultūra – renginio svečiams pasirodys muzikos grupės iš Latvijos, vilniečiai galės įsigyti kokybiškos Latvijos gamintojų produkcijos, bus pristatomos šalies turizmo galimybės. Verslo atstovams taip pat bus organizuojami Latvijos - Lietuvos verslininkų susitikimai. 
 
Rotušės aikštėje savo produkciją pristatys daugiau nei 15 Latvijos gamintojų. Mugėje bus galima įsigyti latviškų saldumynų, maisto produktų, žaislų, aprangos ir aksesuarų, kosmetikos, ekologiškų gaminių.
 
Latvijos dienų metu iki rugsėjo 20 d. „Čiop Čiop“ kulinarijos studijoje bus siūlomas specialus modernios latviškos virtuvės patiekalų meniu. 
 
Pirmą kartą Vilniuje vykstančių Latvijos dienų renginius organizuoja Latvijos Investicijų ir Plėtros Agentūra (LIAA) ir Latvijos Ambasada Lietuvoje.

Populiarūs straipsniai