Vilniuje duris atvėrė 58-asis „Rimi Lietuva“ valdomas prekybos centras

2008 m. Balandis 17 d.
Šiandien Vilniuje buvo atidarytas „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centras, kuris tapo 58-uoju bendrovės „Rimi Lietuva“ valdomu prekybos centru šalyje. Naujasis „Rimi“ prekybos centras įsikūrė sostinės Fabijoniškių rajone, strategiškai patogioje ir judrioje Stanevičiaus gatvėje. 
 
Naujasis prekybos centras atidarytas nuolat besiplečiančiame sostinės gyvenamųjų namų rajone, kurio gyventojams ypač aktualus ne tik gausus šviežių maisto produktų ir kitų būtiniausių prekių pasirinkimas, bet ir patogus kasdieninis apsipirkimas.
 
“Šis prekybos centras yra dar vienas žingsnis, žengtas įgyvendinant ambicingus „Rimi Lietuva“ plėtros planus. Prasidėjusi ypač aktyvi tinklo plėtra padės ne tik pasiekti užsibrėžtą tikslą – tapti antrais žaidėjais rinkoje, bet ir patenkins augančius pirkėjų lūkesčius. Manome, kad tokio formato centrai, siūlantys optimalų kainos ir kokybės santykį, bus viena stipresnių mūsų strategijos pusių“, – įsitikinęs P. Peereboom.
 
Naujasis prekybos centras užima 820 kvadratinių metrų ploto, jame dirbs 30 darbuotojų. Naujame „Rimi“ („Supermarket“) įkurti atskiri kulinarijos, keptų produktų, šaldytos žuvies skyriai. Visi „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrai pasižymi itin dideliu kasdienio vartojimo prekių pasirinkimu, o bendras prekių asortimentas naujajame prekybos centre sieks 7 tūkstančius skirtingų produktų.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 58 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 23 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai