Vilniuje birželį startuos dviračių stovėjimo aikštelių projektas „Veloparkas“

2010 m. Gegužė 12 d.
Birželio mėn. mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva” ir VšĮ „Vilniečių užimtumo skatinimo agentūra“ Vilniuje pradės dviračių stovėjimo vietų projekto „Veloparkas“ įgyvendinimą, kurio metu visame mieste bus įrengta beveik 200 nemokamų dviračių stovėjimo vietų. 

Vienos iš projekto iniciatorių „Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovo Roberto Liudvinavičiaus teigimu, šiuo projektu siekiama skatinti vilniečius pagrindine transporto priemone naudoti dviračius.

„Šiandien sostinės dviratininkai vis dažniau susiduria ne tik su dviračių takų, kurie kartais atsiremia į medžius, bet taip pat ir su jų aikštelių stoka visame mieste. Įvertinę esamą situaciją, pradėjome šio projekto kūrimą, kuris, tikimės, ženkliai prisidės prie dviračių parko plėtros Vilniuje“, – sako R.Liudvinavičius.

Projekto iniciatorės „Vilniečių užimtumo skatinimo agentūros“ l.e.p. direktorės Nijolės Dilbienės teigimu, dviračių aikštelių projektas „Veloparkas“ taip pat turės socialinę pusę ir bus naudingas ne tik dviratininkams.

„Inicijuodami šį projektą siekiame ne tik pagerinti dviračių stovėjimo aikštelių infrastruktūrą, bet ir skatinti bedarbių užimtumą. „Veloparko“ aikšteles visame mieste įrenginės šiuo metu neturintys darbo vilniečiai“, – sako N. Dilbienė.

„Veloparko“ projektas bus įgyvendinamas atskirais etapais, o iki liepos mėn. Vilniuje bus įrengtos visos suplanuotos dviračių stovėjimo vietos.

Anot projekto iniciatorių, „Veloparko“ saugumą užtikrins vaizdo kameros – dviračių stovėjimo aikštelės bus įrengtos tik stebimose miesto teritorijose.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva" šiuo metu valdo 61 prekybos centrą visoje Lietuvoje: 26  „Rimi" („Supermarket"), 14  „Rimi Hypermarket" ir 21 mažų kainų parduotuvę  „Supernetto".

Vasario mėnesį Vilniaus miesto savivaldybės įsteigta viešoji įstaiga „Vilniečių užimtumo skatinimo agentūra” savo veikla padeda vilniečiams surasti darbą, inicijuoja naujų darbo vietų kūrimą, remia socialiai atsakingą veiklą, kuri yra naudinga Vilniaus miesto bendruomenei.

Daugiau informacijos svetainėje www.veloparkas.lt

Populiarūs straipsniai