Vilniaus Savanorių pr. duris atvėrė išskirtinai atnaujintas RIMI prekybos centras

2012 m. Rugpjūtis 08 d.
Rugpjūčio 9 d. po daugiau nei du mėnesius trukusių rekonstrukcijų Vilniuje, Savanorių pr., duris atvėrė atsinaujinęs „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Į vienos didžiausių RIMI tinklo parduotuvių rekonstrukciją „Rimi Lietuva“ investavo daugiau nei 4,5 mln. litų. 
 
„Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Christian Wijkstrom teigimu, visi pokyčiai parduotuvėje buvo atlikti, atsižvelgiant į kintančią pirkėjų elgseną, ir skirti jų patogumui. 
 
„Tam tikrų sprendimų, kuriuos taikėme prieš 10 metų, atidarinėdami šią parduotuvę, šiandien jau nebepakanka. Norėdami patenkinti šiandieninio pirkėjo poreikius, turime į juos atsižvelgti ir keistis. Galime drąsiai teigti, jog ši parduotuvė pasižymės moderniausiais sprendimais, kurie atitiks ne tik dabartinius, bet ir ateities poreikius“, - sako Christian Wijkstrom.  
 
Rekonstruotame „RIMI Hypermarket“ prekybos centre įrengtas papildomas įėjimas, kad pirkėjams būtų lengviau ir paprasčiau judėti. Daug dėmesio skirta aptarnavimo kokybei pagerinti – salėje bus daugiau darbuotojų, įrengtos specialios vietos, kur pirkėjai galės gauti įvairias konsultacijas, o taip pat tiesiogiai komercijos skyriui išsiųsti užklausą dėl norimos prekės įvedimo į asortimentą. 
 
Pirkėjus pasitiks visi atnaujinti skyriai. Vienas iš labiausiai pasikeitusių – vaikų, kuriame nuo šiol bus visos vaikams skirtos prekės. Šioje erdvėje įrengta ir vaikų žaidimų aikštelė bei specialiai vaikams sukurtos rūbų matavimosi kabinos. Atnaujinta kepykla siūlys didesnį šviežių kepinių pasirinkimą, o parduotuvės kavinėje bus įrengta mini biblioteka, kur pietaujantys nemokamai galės skaityti knygas arba apsikeisti perskaitytomis knygomis. Taip pat išplėstas pieno produktų skyrius ir pertvarkytas vynų skyrius – pirkėjų patogumui vynai suskirstyti pagal kainų grupes. 
 
Įmonės vadovo teigimu, bene didžiausia ir svarbiausia naujiena pertvarkytoje parduotuvėje - skubantiems pirkėjams skirtas visiškai atskiras skyrius, vadinamasis „kioskas“, kuriame greičiau bus galima įsigyti įvairių gėrimų, užkandžių bei spaudos.   
 
„Kartais pirkėjas nori susipažinti su naujovėmis ir gali ilgai vaikščioti po parduotuvę, o kartais užbėga tik užkąsti per pietų pertrauką. Skubantiems skirtame skyriuje, neužsukant į pagrindinę parduotuvės salę, galima greitai įsigyti užkandį, gėrimą ar laikraštį. Tokio tipo naujovė atsirado, atsižvelgus į mūsų pirkėjų pageidavimus. Šis skyrius mūsų tinklo parduotuvėse yra pirmasis ir nuo jo pradedame savotišką eksperimentą, kuriam pasiteisinus, galbūt jį plėsime ir į kitas savo parduotuves“, -  sako Christian Wijkstrom.
 
Į pirkėjų patogumą orientuotų sprendimų atsinaujinusioje parduotuvėje bus ir daugiau – apsipirkinėjantys galės atsigaivinti naujame sulčių bare, o kepykloje šviežios duonos kepalą įsigiję pirkėjai čia pat galės jį susipjaustyti specialia pjaustykle. 
 
Anot Christian Wijkstrom, be pagrindinių patogumo principų, kuriais buvo vadovaujamasi daugiausiai pertvarkant parduotuvę, taip pat buvo orientuojamasi ir į aplinkai draugiškus sprendimus. Atnaujintuose skyriuose sumontuota nauja aplinkai draugiška įranga – patogumu ir moderniu dizainu pasižyminčios naujos vitrinos bei šaldymo įranga ne tik puošia, bet ir tausoja aplinką. 
 
„RIMI Hypermarket“ atidarymo dieną visos prekės bus siūlomos su šventine 20 proc. nuolaida, kuri bus taikoma visiems „Mano RIMI“ lojalumo korteles turintiems pirkėjams. Neturintys lojalumo kortelių, tą dieną turės galimybę gauti jas nemokamai. Taip pat visi parduotuvėje apsilankiusieji dalyvaus loterijoje, kurios metu galės laimėti įvairius prizus.
 
Atidarymo dieną parduotuvėje apsilankę pirkėjai galės ne tik pigiau apsipirkti, bet taip pat ir sudalyvauti specialioje RIMI gaminių degustacijoje, kurios metu bus renkamas daugiausiai pirkėjų simpatijų pelnęs gaminys. Tuo tarpu vyno įsigyti norintys pirkėjai galės pasikonsultuoti su profesionaliu someljė, kuris padės ir pamokys, kaip priderinti vyną prie tam tikro maisto. 
 
Vaikai visą dieną bus apdovanoti išskirtiniu dėmesiu – mažieji pirkėjai bus kviečiami dalyvauti vėjo malūnėlių gamybos pamokose, galės piešti bei linksmintis kartu su parduotuvėje koncertuosiančia grupe „Tele bim bam“. Vaikams dėmesys čia bus skiriamas ne tik atidarymo dieną - nuo šiol naujoje parduotuvėje reguliariai vyks įvairūs užsiėmimai bei renginiai, kurių metu vaikais galės žaisti, mokytis ir pramogauti.
 
Rekonstruotas vienas didžiausių RIMI prekybos centrų sostinėje rugpjūčio 9 d. pirkėjams duris atvers nuo 12 val.

Populiarūs straipsniai