Vilijampolėje atidaryta jubiliejinė RIMI parduotuvė

2015 m. Birželis 30 d.
Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ atidarė jubiliejinę parduotuvę – birželio 30 d. Kaune, Vilijampolėje, duris atvėrė 50-oji tinklo parduotuvė Lietuvoje. Tai jau devintasis RIMI prekybos centras šiame mieste. Jame pirkėjai ras įvairiausius poreikius atitinkantį platų prekių asortimentą ir pažįstamą bei patogų jų išdėstymą. 
 
Raudondvario pl. 94B duris atvėrusiame 2000 kv. metrų prekybos centre pirkėjams bus siūlomas platus kasdienių ir nišinių prekių bei šviežių RIMI gaminių pasirinkimas už gerą kainą, kasdien kepykloje kepami švieži duonos gaminiai, platus šviežios mėsos ir žuvies asortimentas. 
 
Šviežiai pagamintus RIMI kepyklos, konditerijos ir kulinarijos gaminius pirkėjai atpažins pamatę ženklą „Mano dienai“. Visi šiuo ženklu pažymėti gaminiai yra švieži, iš kokybiškų ingredientų, paruošti pagal RIMI virtuvės šefų kurtas ir ištobulintas receptūras. 
 
Patogumo apsiperkantiems čia suteiks 100 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai prie įėjimo esančios vietos yra skirtos neįgaliesiems ir šeimoms. Malonų aptarnavimą „RIMI Hypermarket“ užtikrins 64 darbuotojai.
 
Naujoji „RIMI Hypermarket“ parduotuvė atidaryta buvusio degtukų fabriko vietoje. Senasis pastatas buvo nugriautas, sklypas padalintas į dvi dalis ir vienoje iš jų pastatytas 3000 kv. metrų ploto pastatas, kuriame ir atidaryta naujoji RIMI bei dar šešios specializuotos parduotuvės: restoranas „Sushi Express“, kepyklėlė, vaistinė, specializuota alaus parduotuvė, optika ir gėlių parduotuvė. 
 
Tai jau ketvirtoji šiemet naujai atidaryta prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ parduotuvė Lietuvoje ir antroji Kaune.

Populiarūs straipsniai