Velykinėje „Maisto banko“ akcijoje paaukojome daugiau nei 47 000 eurų!

2016 m. Kovas 21 d.

Šį savaitgalį, kovo 18-19 dienomis, mūsų parduotuvėse zujo „Maisto banko“ savanoriai, kurie ragino pirkėjus paaukoti ilgai negendančių produktų stokojantiems Lietuvos gyventojams. Mūsų pirkėjai paaukojo daugiau nei už 47 000 eurų.

Aktyviausi šiais metais buvo Vilniaus Žirmūnų ir „Panoramos“ RIMI pirkėjai. Šiuose prekybos centruose per porą dienų gyventojai paaukojo net 1500 kartų.

„Maisto banko“ akciją šeštadienį lydėjo ir nuotaikinga akcija. Žirmūnų RIMI menininkė Nomeda Marčėnaitės su būriu vaikų margino milžinišką margutį.

„Drąsiai galime teigti, kad Velykos mūsų prekybos centruose jau prasidėjo – kartu su pirkėjais išmarginome pirmąjį margutį ir stokojantiems paaukojome daugiau nei už 47 000 eurų. „Maisto banko“ akciją mūsų prekybos centruose kasmet lydi šventinis Velykų džiugesys ir entuziazmas dalytis gerumu. Norime, kad jaunoji karta augtų apsupta dosnumo džiaugsmo, o mūsų pirkėjams noras padėti aplinkiniams taptų kasdienybe“, sakė RIMI ryšių su visuomene vadovė Giedrė Bielskytė.

Aktyviausiai „Maisto banko“ akcijoje aukojo gyventojai, apsilankę „Panoramos“, Žirmūnų, Savanorių pr., Vikingų gatvėje ir Jeruzalės RIMI. Iš viso šiais metais velykinėje „Maisto banko“ akcijoje dalyvavo 49 RIMI parduotuvės visoje Lietuvoje.


Populiarūs straipsniai