Vaikų gynimo dieną „Rimi“ darbuotojai dovanojo tai, kas brangiausia

2017 m. Birželis 16 d.

Jau tampa tradicija, kad Rimi darbuotojai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną taip pat pamini prasmingai. Šiais metais darbuotojai kvietė vaikus į svečius ir kartu gamino maistą, lankė vaikus dienos centruose, vaikų namuose ar darželiuose, kartu keliavo į cirką, žaidė su klounu, lankstė balionus, vaišino sausainiais, ragino nupiešti tėčius, dainuoti, gaminti rankdarbius, o svarbiausia, dalintis tuo, kas brangiausia – dėmesiu ir šiluma.

Prie Tarptautinės vaikų gynimo dienos renginių ir išvykų prisidėjo daugelis Rimi parduotuvių visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir kitur.

„Vaikų gynimo dienos proga mūsų parduotuvėje vyko edukaciniai – pažintiniai užsiėmimai. Vaikai patys gamino ir kepė sausainius. Kol sausainiai kepė, vaikai buvo supažindinti ir mokomi, kaip apsipirkti savitarnos kasose, kaip galima apsipirkti už 2 eurus“, - šypsosi Kaune esančio Juozapavičiaus prekybos centro darbuotoja Aušra Linauskienė. Jos kolegė Jovita Viltrakienė iš kitos Rimi parduotuvės sako norinti, kad visi Lietuvos vaikai būtų kupini vaikiško juoko, džiaugsmo bei kuo spalvingesnių įspūdžių. 

Rimi nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, neįgaliesiems. 


Populiarūs straipsniai