Vaikai puošė „Supertortus“ mamytėms

2013 m. Gegužė 07 d.

 

Šeštadienį, gegužės 4 d., RIMI Hypermarket parduotuvėse įvyko pirmasis „Supervaikų“ savaitgalis. Šis gražus, saulėtas gegužės savaitgalis, kaip ir priklauso, buvo skirtas mamytėms ir jas pradžiuginti norintiems vaikams. 
  
Kadangi šių metų „Supervaikų“ projekto tikslas – įtraukti mažuosius į maisto ruošą, Mamos dienos proga mažieji prekybos centrų lankytojai, RIMI darbuotojų bei tėvelių padedami, smagiai puošė įvairiausius tortus, kuriuos taip pat galėjo ir įsigyti bei įteikti savo mamoms. Taip pat vaikai savo kūrybingumą demonstravo ir piešdami akvarele bei pieštukais – vieni piešė mamoms, o kiti savo piešinius skyrė RIMI ir „Supervaikų“ projektui. O kad savaitgalis būtų iš tiesų nepamirštamas, visi, kas tik norėjo, turėjo galimybę nusifotografuoti su puikiuoju projekto „Supervaikai“ simboliu – Morkiuku! 
  
Pirmasis „Supervaikų“ savaitgalis pavyko puikiai, liko patenkinti ne tik mažieji svečiai, bet ir tėveliai, todėl nekantriai laukiame kitų susitikimų RIMI. Primename – ateinantį savaitgalį, gegužės, 11 d. RIMI parduotuvėse karaliauja morkos! Jas drožinėsime, piešime ir net apdainuosime, o mūsų ištikimas draugas Morkiukas ne tik ateis į pagalbą, bet ir linksmins visus susirinkusius. 
 
Daugiau informacijos apie „Supervaikų“ savaitgalius RIMI rasite projekto svetainėje www.supervaikai.lt

Populiarūs straipsniai