Tęsiame pažintį su RIMI reklamos veidais

2016 m. Gegužė 05 d.

RIMI vertinamas kiekvienas darbuotojas ir jų pasirinkimas. Būtent todėl mūsų pastarąsias reklamas puošia ne samdyti aktoriai, o tie žmonės, kuriuos kasdien galite sutikti RIMI – mūsų darbuotojai. Norime jums, mieli pirkėjai, pristatyti jų istorijas – tikimės, jog jos leis šiek tiek geriau mus pažinti ir sužinoti, kas mums svarbu kasdieniuose darbuose.

Šįkart kviečiame susipažinti su dar vienu mūsų reklamos veidu –  RIMI darbuotoja Rūta Golovač.

Rūta Golovač prie didelės RIMI šeimos prisijungė 2012 m. pabaigoje. Iš pradžių Rūta dirbo Vaisių ir daržovių skyriaus asistente. Po trijų mėnesių ji  įgavo ne tik RIMI pasitikėjimą, bet ir naujų atsakomybių – Rūtai buvo patikėta padėti ir su gėlių kategorijos darbais. Vėliau, vos po pusės metų, Rūta vėl kilo karjeros laiptais ir tapo Vaisių ir daržovių kategorijos jaunesniąja vadove. Jos darbas šioje pozicijoje neliko nepastebėtas ir jau po pusmečio Rūta tapo Šviežios mėsos kategorijos vadove – šias pareigas ji eina iki šiol.

Rūta sako, kad RIMI renkasi augimą, nes, kaip jau spėjote įsitikinti, ir pati yra tikras to pavyzdys. Tai savybė, kuri labiausiai atspindi tiek Rūtos charakterį, norą augti, siekti rezultatų, tiek ir karjeros galimybes RIMI. Anot Rūtos RIMI ji jaučiasi saugiai, taip pat vertina labai draugišką kolektyvą bei kasdienį jų palaikymą. O ypač jai patinka tai, jog tarp beprotiško tempo ir nesibaigiančių darbų RIMI visada atsiras laiko veiklai, kuri praskaidrins dieną ir pakels nuotaiką, pavyzdžiui, projektas „Smagu dirbti ofise“, kur smagią veiklą visiems biuro darbuotojams organizuoja patys RIMI darbuotojai.

 

 


Populiarūs straipsniai