Šventėje „Angelų vaikai – su meile Jums“ RIMI vaikams padovanojo sveikos mitybos pamoką

2011 m. Gegužė 09 d.
Balandžio 30 d. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje įvyko septintoji atvelykio mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“, kurią tradiciškai parėmė „Rimi Lietuva“. Šiemet RIMI šventės dalyviams ne tik dovanojo maisto produktus, įvairias dovanėles ir balionus, bet taip pat kartu su Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuru surengė projekto „Supervaikai“ sveikos mitybos pamokėlę, kurios metu vaikai mokėsi pagrindinių mitybos taisyklių.
 
Projekte „Angelų vaikai – su meile Jums“ dalyvavo apie 150 vaikų iš 25 Lietuvos specialiųjų mokyklų ir pensionatų. Atvelykio mugės metu vaikai tradiciškai prekiavo savo skurtais spalvingais rankdarbiais, tarp kurių - įvairūs suvenyrai, švilpynės, paveikslai, nertos servetėlės, velykiniai kiaušiniai, rankų darbo papuošalai, dailūs mediniai inkiliukai, dirbiniai iš vytelių taip pat namų apyvokos daiktai, keramikos ir tekstilės dirbiniai ir kt. Pasak renginio dalyvių, mugė jiems - didelė šventė, ir jai buvo ruošiamasi nuo gruodžio mėnesio.
 
Mugės metu vaikai linksminosi klausydamiesi populiarios muzikos bei dalyvavo etno programoje, kurios metu visi rideno margučius ir rungtyniavo, taip pat šoko ir dainavo. 
 
Be šių tradicinių pramogų mugės dalyviai taip pat galėjo apžiūrėti Lietuvos jaunųjų gamtininkų pristatytą egzotinių gyvūnų parodėlę, pasmaližiauti cukraus vata ar gėrėtis iliuzionisto Manto Wizard rodomais triukais.
 
Vilniaus mokytojų namų kartu su LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga organizuojamo renginio metu visos surinkos lėšos atiteko jame dalyvavusioms organizacijoms ir rankdarbių autoriams.

Populiarūs straipsniai