Sveikos mitybos paslapčių „Supervaikai” mokėsi RIMI prekybos centre

2011 m. Kovas 24 d.
Sveikos mitybos paslapčių verta pradėti mokytis ne nuo savo šaldytuvo, o ten, kur galima iš arčiau pamatyti visus maisto produktus ir su jais susipažinti. Ir ne tada, kai diržas pradeda rėžtis į pilvą, o skrandis griaužiasi į diržą! Būtent todėl saulėtą pirmadienio rytą RIMI Hypermarket Savanorių pr. sulaukė būrio vaikų, kurie čia atėjo pasisemti žinių apie sveiką mitybą ir gyvenseną. Vilniaus Gerosios Vilties mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo RIMI kartu su Visuomenės sveikatos biurais vykdomo sveikos mitybos projekto „Supervaikai“ prekybos centre surengtose pamokose, kurių metu visuomenės sveikatos priežiūros specialistės juos mokė sveikos mitybos ir gyvensenos pagrindų, maisto pasirinkimo bei derinimo principų ir dantukų priežiūros.
 
Šios pamokos metu vaikai ne tik klausėsi teorinių sveikos mitybos principų, bet taip pat ir patys RIMI prekybos centre ieškojo mitybos piramidės užpildymui reikalingų maisto produktų ir aiškinosi jų naudą organizmui.
 
„Šio projekto pamokų metu stengiamės paprasta, vaikams suprantama kalba pristatyti pagrindinius sveikos gyvensenos ugdymo principus, o teorinę medžiagą deriname su praktinėmis užduotimis, kurioms ir šį kartą pasitelkėme modernias RIMI dovanotas vazidines priemones, palengvinančias mokymo procesą ir paverčiančias jį kur kas įdomesniu”, - sako visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Daina Juršytė.
 
Sveikos mitybos projektą pradinių klasių mokiniams „Supervaikai” visoje Lietuvoje inicijuoja mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva” kartu su Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuru, Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuru, Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. 
 
Daugiau informacijos www.supervaikai.lt 

Populiarūs straipsniai