Susipažinkite su RIMI reklamos veidu – Vitalijumi

2016 m. Gegužė 09 d.

Tokioje didelėje šeimoje, kokią turi RIMI, svarbus ir vertinamas kiekvienas darbuotojas ir jo pasirinkimas. Mums įdomu, kaip jiems sekasi, kaip jie jaučiasi dirbdami RIMI, todėl mūsų reklamos veidais pasirinkome ne samdytus aktorius, o mūsų darbuotojus, kuriais didžiuojamės bei kurie taip pat yra ir mūsų atspindys jums, mieli pirkėjai.

Šiandien tęsiame pažintį su RIMI reklamos veidais ir pristatome jums mūsų darbuotojo Vitalijaus Rimovo istoriją, kuri, tikimės, leis mus geriau pažinti ir sužinoti, kas mums svarbu kasdieniuose darbuose.

Vitalijus Rimovas prie RIMI prisijungė dar 2012 m. Savo karjerą Vitalijus pradėjo PC City North kepykloje, kaip kepėjas, o po trijų mėnesių jis jau ėjo Vyr. kepėjo pareigas. Šioje pozicijoje Vitalijus dirbo pusmetį. Vėliau save nusprendę išbandyti „RIMI Trainee“ programoje. Per 7 programos mėnesius Vitalijus išbandė save visose pozicijose – nuo salės darbuotojo iki parduotuvės direktoriaus, taip pat susipažino ir su visais RIMI biuro skyriais – Marketingo, Komercijos, Operacijų, Tiekimo  ir kt. Po šios stažuotės Vitalijus tapo PC Žiedas ir PC Antakalnis parduotuvių direktoriaus pavaduotoju. Po 6 mėnesių Vitalijus nesustojo, toliau kilo karjeros laiptais RIMI ir tapo Kulinarijos ir kepyklos gamybos vadovu. Šias pareigas jis eina iki šiol.

Galima sakyti, jog Vitalijus tikras supermenas, nes nuo pat karjeros RIMI pradžios Vitalijus derino mokslą su darbu ir vienu metu studijavo net trijose aukštosiose mokyklose. Pasak jo, visos įgytos žinios jam padėjo kasdieniame darbe. Jis tikras maksimalistas, keliantis sau didžiausius ir griežčiausius reikalavimus. Visada svajojęs apie didesnio mąsto gamybos padalinio valdymą, RIMI jis šią svajonę išpildė ir niekada nesigailėjo, jog įsidarbino būtent šioje įmonėje.

Vitalijus sako, kad RIMI renkasi bendradarbiavimą, nes tik palaikymas ir tikėjimas vienas kitu leidžia nuolat judėti į priekį. Jis džiaugiasi, jog yra didelės komandos dalis. Darbe jis gali pasidalinti ne tik sunkumais ir rūpesčiais, bet ir geromis emocijomis, draugišku žvilgsniu ir niekada nesustojančiu darbu. Anot Vitalijaus RIMI jam tapo antrais namais.

 


Populiarūs straipsniai