Susipažinkite su mūsų reklamos veidais – RIMI darbuotojais

2016 m. Gegužė 03 d.

RIMI vertinamas kiekvienas darbuotojas ir jų pasirinkimas. Būtent todėl mūsų pastarąsias reklamas puošia ne samdyti aktoriai, o tie žmonės, kuriuos kasdien galite sutikti RIMI  – mūsų darbuotojai. Norime jums, mieli pirkėjai, pristatyti jų istorijas – tikimės, jog jos leis šiek tiek geriau mus pažinti ir sužinoti, kas mums svarbu kasdieniuose darbuose.

Taigi, kviečiame susipažinti su mūsų reklamos veidais.

Mariana Markevičienė – RIMI Komercijos skyriaus Daržovių kategorijos produktų vadovė. Mariana – ilgametė RIMI darbuotoja, savo patirtį įmonėje skaičiuojanti jau nuo 1997 m. Savo karjerą ji pradėjo nuo vyresniosios kasininkės pozicijos, vėliau tapo vadybininke, o nuo 2002 m. tapo vieno iš RIMI prekybos centrų direktore ir šias pareigas ėjo iki pat 2014 m.  Per šiuos 12 metų ji vadovavo net 6 prekybos centrams.

Mariana sako, kad RIMI renkasi paprastumą, nes tai – kelias į sėkmę. Ji komunikabili ir itin mėgsta bendrauti, todėl sako, kad paprasti santykiai, bendradarbiavimas ir pasitikėjimas vienas kitu yra veiksniai, kurie padeda dirbti ir siekti geriausių rezultatų bet kurioje pozicijoje. Tai žmogiškasis faktorius, nulemiantis sėkmę darbe. RIMI jai labiausiai patinka nuolatinis kontaktas su įvairias žmonėmis – tiekėjais, biuro, parduotuvės darbuotojais. Darbe Marianą „veža“ ir naujovės, nauji klientų įpročiai, nuolatinis judėjimas į priekį, Tai ji kasdien atranda ir vadovaudama daržovių kategorijai.

 


Populiarūs straipsniai