„Supervaikai“ kvietė susipažinti su vaisiais

2013 m. Gegužė 21 d.

 

Gegužės 18 d., šeštadienį, RIMI Hypermarket prekybos centruose vėl karaliavo „Supervaikai” ir Morkius. Šįkart mažieji pirkėjai buvo kviečiami susipažinti su vaisiais – visą dieną jie galėjo skanauti įvairiausius arba savo pačius mėgstamiausius vaisius: obuolius, bananus, ananasus, slyvas, kriaušes, mandarinus, apelsinus ir kt. Mažieji kulinarai taip pat aiškinosi jų teikiamą naudą bei mokėsi gaminti sveikas vaisių salotas. Vaikams patiko pjaustyti, maišyti, gaminti salotas, o tėveliai buvo nustebę, kad tokie maži vaikai geba tiek daug.
 
Paragavę vaisių ir savo pačių pasigamintų salotų, vaikai galėjo ten pat juos nupiešti, taip perkeldami savo įspūdžius ant popieriaus lapo. Po to mielai fotografavosi su žymiuoju „Supervaikų” simboliu Morkiuku.
 
Taigi, praėjusį savaitgalį saulė švietė ne tik lauke, bet ir RIMI parduotuvėse bei vaikų veiduose.
 
Kita, artimiausia vaikams skirta šventė laukia birželio 1 d. - Tarptautinės vaikių teisių gynimo dienos proga prekybos centre „Panorama” vyks tradicinės, „M-1 plius” ir RIMI organizuojamos „Kūdikių lenktynės". Ruoškitės aktyviam ir sportiškam savaitgaliui!

Populiarūs straipsniai