„Supernetto“ pirkėjai didėsiančio PVM mokesčio nemokės

2009 m. Sausis 06 d.
Bendrovei „Rimi Lietuva“ priklausančiose „Supernetto“ parduotuvėse nuo kitų metų sausio 1 dienos pirmo būtinumo maisto prekėms nebus taikomas nuo 18 iki 19 procentų padidėsiantis PVM mokestis. Visą sausio mėnesį mokesčio skirtumą dengs bendrovė „Rimi Lietuva“.
 
 „Supernetto“ tinklo parduotuvėse taikomos kainodaros sistemos principas – prekės pačiomis žemiausiomis kainomis rinkoje. Pagrindinis šių parduotuvių pirkėjas gauna mažiausias pajamas, todėl nuolat didėjant išlaidoms jis gali pajusti net ir mažiausius kainų svyravimus. Siekiame ir toliau išlaikyti mažų kainų lyderio poziciją rinkoje, todėl sausio mėnesį PVM mokesčio skirtumą dengsime patys. Nedidinti kainų galime dėl efektyvaus „Supernetto“ tinklo valdymo, kuriame taikomas optimalus žmogiškųjų ir organizacinių sąnaudų modelis“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Tony Holmberg.
 
Didėsiantis PVM mokestis nebus taikomas „Supernetto“ tinkle parduodamoms pirmo būtinumo maisto prekėms, išskyrus alkoholio ir tabako gaminius. Prekių, nepadidintomis kainomis, yra daugiau nei šimtas. Taip pat priimtas sprendimas nekelti ir vištienos kainų. Tolimesni veiksmai priklausys nuo derybų su tiekėjais, kurios, tikimasi, bus geranoriškos ir sėkmingos.
 
Didelis dėmesys skiriamas ir kūdikių maistui. Šiuo metu daliai šio maisto, kuriuo prekiaujama „Supernetto“ tinklo parduotuvėse, nebus taikomas 19 proc. PVM. Tikimasi, kad ir artimiausioje ateityje dėl to pavyks susiderėti su tiekėjais ir bent jau kurį laiką padidėjusią mokesčių naštą dalintis taip neužkraunant jos ant pirkėjų pečių.
 
Prekių kaina nedidės visose „Supernetto“ tinklo parduotuvėse Lietuvoje.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 62 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 28 „Rimi“ („Supermarket“), 11 „Rimi Hypermarket“ ir 23 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai