„Rimi“ parduotuvėse specialiųjų tarnybų darbuotojai kviečiami vaišintis nemokama kava

2020 m. Balandis 14 d.
„Rimi“ express parduotuvėse visą likusį karantiną medikai, policininkai, ugniagesiai ir visi specialiųjų tarnybų darbuotojai nemokamai vaišinami puodeliu kavos.

Taip „Rimi“ išplečia paramą, kurią visą karantino laikotarpį jau teikia medicinos pagalbą organizuojančiųjų mobiliųjų patikros punktų, greitosios medicinos pagalbos stočių, visuomenės sveikatos biurų ir bendrojo pagalbos centro 112 darbuotojams bei jungiasi prie pirmose kovos su COVID-19 gretose stovinčiųjų palaikymo.

Plečia karantino laikotarpiu teikiamą paramą

„Atsakingų institucijų vadovams prakalbus apie galimą karantino sąlygų švelninimą, nusprendėme, jog nenusižengdami saugumo reikalavimams bei toliau atsakingai rūpindamiesi darbuotojų ir pirkėjų saugumu, galime atidaryti kavos zonas mūsų tinklo mažosiose parduotuvėse. Jose kviečiame nemokamai kava pasivaišinti specialiųjų tarnybų darbuotojus, nes gerai suprantame, ką reiškia šiuo įtemptu laikotarpiu būti tais, kurių atsakingas darbas kritiškai svarbus visos šalies gyventojams. Taip pat žinome, kaip svarbu jausti palaikymą ir supratimą“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Giedrius Bandzevičius.

Kiekvieną dieną darydama viską, kad užtikrintų darbuotojų saugumą ir būtinių prekių prieinamumą gyventojams, dalį laiko ir energijos visą karantino laikotarpį „Rimi Lietuva“ skiria beveik 1500 medicinos pagalbą organizuojančių darbuotojų aprūpinimu sveikais užkandžiais. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Alytuje juos reguliariai pasiekia švieži ir džiovinti vaisiai, riešutai, energijos batonėliai ir geriamas vanduo, o nuo praėjusio savaitgalio nemokama kava Vilniuje ir Kaune vaišinami medikai, policininkai, ugniagesiai, muitinės ir Valstybės sienų apsaugos tarnybų darbuotojai. Atėjus į parduotuvę su uniforma ar pateikus darbo pažymėjimą, jiems, kaip ir kavą įsigyjantiems pirkėjams, vienkartinį kavos puodelį paduoda parduotuvės darbuotojai.

Specialiųjų tarnybų darbuotojams – sertifikuota tvari kava

Šią paramą „Rimi“ organizuoja kartu su kavos gamintoja „Paulig“, kuri pasirūpino, kad specialiųjų tarnybų darbuotojai galėtų mėgautis sertifikuota ir 100 proc. tvaria kava. Express formato „Rimi“ įrengtose kavos zonose kava ruošiama ir pirkėjai gali rinktis iš dviejų skirtingų aukščiausios kokybės rūšinės kavos pupelių mišinių. „Paulig“ kavos ir skonio mokymų ekspertė Ieva Pikžirnytė sako, jog rytais tikrai prižadins ir jėgų suteiks puodelis „Paulig Traditional Espresso“ su riešutų aromatu bei ilgai išliekančiu saldumu. Ši sodri, tamsiai skrudinta kava puikiai tinka ir su pienu, todėl Ieva ragina specialiųjų tarnybų darbuotojus rinktis juodą kavą arba juodą kavą su pienu.

Į „Rimi“ užsuksiantiems po pietų kavos ir skonio mokymų ekspertė rekomenduoja aukščiausios kokybės rūšinę, Brazilijoje, Mogiano regione ir Centrinėje Amerikoje augančių pupelių mišinio kavą „Paulig Espresso Barista“. Turintiems šiek  tiek daugiau laiko atsikvėpti, Ieva rekomenduoja mėgautis su šia kava paruošta latė ar kapučino ir net vakarais nevengti espreso – joje mažiau kofeino nei taip vadinamoje užpiltinėje ar prancūzišku kavinuku ruoštoje kavoje. Be to, aksomine tiršta puta ir turtingas šios kavos skonis, kuriame persipina kartumas, saldumas ir lengva rūgštelė, suteiks gerų emocijų, kurių taip trūkta šiomis dienomis.


Populiarūs straipsniai