Šiauliuose atidaryta trečioji „Rimi“ parduotuvė: patogiau apsipirks gyvenantys toliau nuo miesto centro

2023 m. Balandis 06 d.
Ketvirtadienį Šiauliuose, Rėkyvos seniūnijoje, duris atvėrė nauja „Super market“ formato „Rimi“ parduotuvė.

Joje patogiau apsipirkti galės tiek šalia gyvenančios šeimos, tiek važiuojantys pasivaikščioti po Rėkyvos parką ar Rėkyvos ežero apylinkes. Tai pirmas šiais metais atidarytas „Rimi“ prekybos centras Lietuvoje, į kurio įrengimą investuota 730 tūkst. eurų, o investicija į miesto infrastuktūrą siekia 350 tūkst. eurų. Kartu su „Rimi“ parduotuvės pastate taip pat įsikūrė „Gintarinė vaistinė“, mėsos gaminių parduotuvėlė „Gardus dūmas“, restoranas „Sushi Express“, gėlių parduotuvė.

Visos šeimos kasdienybei reikalingos prekės

Daugiau nei 1 500 kv. metrų ploto prekybos centre įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais. Šalia prekybos centro bus galimybė patogiai pasistatyti automobilį 60 vietų aikštelėje, čia įrengtos ir dvi parkavimo vietos elektromobiliams, o atvykę tėvai su mažais vaikais ras tris parkavimo vietas arčiau prekybos centro, skirtas šeimoms.

Pasak „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, įmonės plėtros kryptys lieka nepakitusios: viena jų – dėmesys didžiųjų miestų priemiesčiams, turintiems potencialą augti. „Tokiems rajonams pritaikytas „Rimi“ prekybos tinklo „super“ formatas. Parduotuvės dydis, joje įdiegti sprendimai ir asortimentas formuojamas atsižvelgiant į šalia gyvenančių šeimų su vaikais kasdienius poreikius. Žmonėms svarbu, kad šalia namų galėtų patogiai ir greitai įsigyti kasdien reikalingų šviežio maisto prekių, taip pat jau paruoštų kulinarijos, konditerijos gaminių bei būtiniausių buities prekių, kurių šiauliečiai galės rasti naujoje parduotuvėje“, – teigia I. Miklienė. 

Išvengs eilių net piko metu

Naujame, jau trečiąjame „Rimi“ prekybos centre Šiauliuose, įrengtos naujo modelio savitarnos kasos, taip pat jų erdvė pritaikyta didesniems krepšiams. „Siekiame ir toliau išlikti geriausiai klientus aptarnaujančiu prekybos tinklu Lietuvoje, todėl norime sudaryti galimybę „Rimi“ savitarnos kasose atsiskaityti kuo greičiau. Tikimės, kad naujas savitarnos kasų zonos sprendimas leis išvengti eilių apsipikinėjant net piko metu“, – teigia prekybos centrų valdymo vadovė.

Kartu su „Rimi“ parduotuvės pastate taip pat įsikūrė „Gintarinė vaistinė“, mėsos gaminių parduotuvėlė „Gardus dūmas“, gėlių parduotuvė, azijietiško maisto restoranas „Sushi Express“.

„Norime, kad kartą užsukę ir susipažinę su mūsų asortimentu, kuriame yra ir pigių, privačia „Rimi“ bei „Rimi Basic“ etikete pažymėtų prekių, žmonės taptų nuolatiniais pirkėjais. Kaip ir kitose „Rimi“ parduotuvėse, lojalumo kortelių turėtojams pagal apsipirkimų istoriją bus siūlomos asmeninės nuolaidos, kurios šalia teminių, savaitinių kategorijų ir kitų akcijų leis savo pirkinių krepšelį suformuoti išties ekonomiškai“, – sako prekybos centrų valdymo vadovė I. Miklienė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 84 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.


Populiarūs straipsniai