Šiandien sostinėje duris atvėrė atnaujinta „RIMI Supermarket“ parduotuvė

2011 m. Spalis 06 d.
Šiandien Vilniaus Karoliniškių rajone, L.Asanavičiūtės g., duris atvėrė prasiplėtęs ir kokybiškai atsinaujinęs „RIMI Supermarket“ prekybos centras.
 
Rekonstrukcijos laikotarpiu buvo 10 proc. išplėstas parduotuvės prekybinis plotas, patobulinta apšvietimo sistema ir pritaikytas patogesnis skyrių išplanavimas bei prekių išdėstymas. Taip pat išaugo ir darbuotojų skaičius – šiuo metu prekybos centre dirba 40 darbuotojų.  
 
„Atnaujindami RIMI parduotuves, stengiamės ne tik išplėsti mūsų pirkėjams reikalingų prekių asortimentą, bet ir kuo geriau suplanuoti prekybos erdves. Siekiame, jog klientams apsipirkti mūsų parduotuvėse visuomet būtų patogu ir malonu“, – sako „RIMI Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė. 
 
Jos teigimu, jaukesnėje bei šviesesnėje parduotuvėje pirkėjus džiugins ir asortimento naujovės - didesnė šviežių produktų gausa ir išplėstas uždarų vitrinų skyrius. Taip pat šioje RIMI parduotuvėje daugiau vietos bus skirta šviežiai mėsai ir jos gaminiams, kulinarijos prekėms, be to, bus pradėta prekyba atvėsinta paukštiena ant ledo. Po rekonstrukcijos pirkėjus pasitiks ir dvigubai didesnis vaisių bei daržovių skyrius.  
 
Naujajame RIMI prekybos centre taip pat ypatingas dėmesys bus skiriamas būsimoms ir esamoms mamytėms – čia atsiras speciali patogumą užtikrinanti tik mamoms skirta kasa. RIMI praktika rodo, jog šios kasos kartu padeda taupyti ir kitų pirkėjų laiką.
 
 

Populiarūs straipsniai