Septintus metus iš eilės gausių šeimų pirmokai į mokyklą eis pilnomis kuprinėmis

2011 m. Rugsėjis 01 d.
Gausių šeimų asociacija jau septintus metus iš eilės bendradarbiaudama su „Rimi Lietuva” naujiems mokslo metams į mokyklą padėjo suruošti 64 gausių šeimų pirmokus iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos ir Kupiškio raj.
 
Gausių šeimų asociacijos vadovės Angelės Kostogrizienės teigimu, tradicinė rugsėjo 1-osios proga teikiama parama gausių šeimų pirmokams kasmet yra tarsi dviguba šventė.
 
„Nors šiemet gausios šeimos pirmą kartą per septynerius metus į mokyklą išleidžia nedaug pirmokų, tačiau šioms šeimoms tai tikrai didelė pagalba ir tikra šventė. Džiaugiamės, jog gražia tradicija tapęs bendradarbiavimas su RIMI tęsiasi ir kasmet praskaidrina šią dieną ne tik tėveliams, bet ir į mokyklą išsiruošusiems jų mažiesiems”, – sako A. Kostogrizienė.
 
Gausioms šeimoms ir jų pirmokėliams surengtoje tradicinėje šventėje „Rimi Lietuva” vaikams padovanojo būtiniausių mokymuisi skirtų kanceliarinių prekių pripildytas naujas mokyklines kuprines.
 
„Gausių šeimų pirmokų išleidimas į mokyklą ir galimybė matyti nuoširdžias jų šypsenas mums, kaip tikimės ir šioms šeimoms, jau tapo malonia tradicija, kuri ne tik suteikia džiaugsmo, bet ir realios naudos. Imdamiesi panašių socialinių iniciatyvų, visuomet stengiamės, kad jos būtų naudingos ir iš tikrųjų palengvintų gyvenimą. To siekiame ir kasdienėje savo veikloje“, - sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė-Česnulienė.
 
Naujausio „Rimi Lietuva“ iniciatyva atlikto tyrimo duomenimis, rugsėjo 1-osios išlaidos siekia daugiau nei dešimtadalį šeimos pajamų. Tyrimas atskleidė, jog penktadalis (21 proc.) šeimų, artėjant rugsėjo 1 d., mokyklinėms prekėms planavo skirti iki 100 litų, trečdalis (31 proc.) nurodė skirsią nuo 100 iki 200 litų, panaši dalis (28 proc.) tokioms išlaidoms buvo numatę 200-400 litų, o daugiau nei 400 litų mokyklinėms prekėms planavo paskirti penktadalis (20 proc.) šeimų. 
 
Iš viso Gausių šeimų asociacija kartu su „Rimi Lietuva“ nuo 2005 m. mokyklai padėjo suruošti 726 gausių šeimų mažylius. Tarp išleistų į mokyklą – 22 dvyniai ir du ketvertukai. 

Populiarūs straipsniai