Sausį keičiasi dalies „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

2020 m. Gruodis 30 d.
Šalyje tęsiantis karantinui, nuo sausio 2-os dienos keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas.

Dalies parduotuvių darbo laikas trumpinamas valanda – jos užsidarys valanda anksčiau visomis savaitės dienomis. Dalies parduotuvių darbo laikas keičiamas tik savaitgaliais, kai jos dirbs valanda ar dviem trumpiau. Trisdešimt tinklo parduotuvių, įskaitant naujai atidarytas parduotuves, sausį dirbs įprastomis darbo valandomis. Be to, didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – bent po vieną „Rimi“ prekybos centrą dirbs budinčiu režimu, iki 23 val.

Galimybė atsivėpti prekybos centrų darbuotojams

„Prieš didžiąsias metų šventes ir šiomis dienomis pirkėjams mūsų tinklo parduotuvės atviros ilgiau nei įprastai. Šiandien, rytoj ir pirmąją Naujųjų metų dieną dirbame ilgiau nei ankstesniais metais, kad pirkėjai galėtų apsipirkti jiems patogiu laiku, išvengdami didesnių susibūrimų, o mūsų darbuotojams nereikėtų rūpintis srautų reguliavimu. Suprasdami, kad pasibaigus šventėms ir pirkėjams grįžus į darbus, nors ir iš namų, poreikio ir galimybių lankytis prekybos vietose bus mažiau, kaip ir pirmojo karantino metu, trumpiname dalies parduotuvių darbo laiką”, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Pasak jos, iš karto po švenčių trumpinamas dalies parduotuvių darbo laikas taip pat suteiks galimybę atsikvėpti prekybos tinklo darbuotojams. „Įprastai prekybininkams labai intensyvus šventinis laikotarpis šiais metais buvo dvigubai sudėtingas. Vienu metu rūpinomės ir prekių, be kurių neįsivaizduojamos šventės, prieinamumu pirkėjams, ir jų bei savo saugumu. Tuo pačiu, padedant apsaugai, parduotuvių darbuotojai turėjo užtikrinti, kad  būtų laikomasi visų oficialių saugumo reikalavimų ir būti itin dėmesingi pirkėjų, kurie dėl visiems žinomų priežasčių yra reiklesni ir jautresni nei įprastai, poreikiams“, – sako Irina Miklienė.

Didžiuosiuose miestuose – bent viena budinčiu rėžimu dirbsianti parduotuvė

Nuo sausio 2 d. valanda trumpiau, iki 21 val., dirbs „Rimi“ parduotuvės, veikiančios miestų centruose, kur paskelbus karantiną ir daliai čia veikiančių organizacijų, įstaigų pradėjus dirbti nuotoliniu būdu, sumažėjo pirkėjų. Taip pat karantino metu uždraudus kitų prekybos ir paslaugų vietų veiklą, trumpinamas prekybos ir laisvalaikio centruose įsikūrusių „Rimi“ parduotuvių darbo laikas. Visiškai karantino laikotarpiui uždaroma express formato „Rimi“ Druskininkuose, taip pat neveiks ir jau kelias savaites anksčiau duris laikinai užvėrusi to paties formato parduotuvė sostinėje, Konstitucijos prospekte.

 „Šiuo metu planuojame, kad laikinu darbo grafiku parduotuvės dirbs, o dvi liks uždarytos, visą sausį, iki dabar numatytos karantino pabaigos. Žinoma, ir toliau atidžiai stebime situaciją bei, jai pasikeitus, tikimės, gerėjant epidemiologinei situacijai bei sušvelninus apribojimus, parduotuvių darbo laiką peržiūrėsime ir, esant poreikiui, koreguosime“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė.  

Mažiausiai sausį keisis sostinėje esančių „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvių darbo laikas. Be to numatyta, kad bent po vieną parduotuvę Vilniuje, laikinojoje sostinėje ir uostamiestyje dirbs budinčiu režimu: „Rimi“ prekybos centrai Vilniuje, Jaruzalėje ir prekybos centre „Domus Pro“, Kaune, Savanorių pr. 321, ir Klaipėdoje, Taikos pr. 64, dirbs kiekvieną dieną iki 23 val. vakaro.

Šiuo metu visoje Lietuvoje „Rimi“ prekybos tinklą sudaro 68 parduotuvės. Jų darbo laikas sausio mėnesį skelbiamas internete – www.rimi.lt.


Populiarūs straipsniai