Šalia RIMI išdygo didžiausias meduolių besmegenis

2014 m. Gruodis 15 d.
Rugsėjo 13 d., šeštadienį, laikinosios sostinės gyventojai tapo naujo rekordo liudininkais - Savanorių prospekte, šalia naujosios RIMI parduotuvės, kalėdinės mugės metu buvo nulipdytas rekordinis 2,5 metrų aukščio ir 150 kg svorio besmegenis iš imbierinių sausainių. Rekordą užfiksavo agentūra „Factum“. 
 
Šį statinį Kauno miesto gyventojams ir parduotuvės pirkėjams padovanojo mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ kartu su Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija.
 
Apie dvi valandas trukusių besmegenio „statybų“ susirinko stebėti būrys prekybos centro pirkėjų ir aplinkinių rajonų gyventojų. Jie ne tik tapo šio išskirtinio reginio liudininkais, bet ir galėjo paragauti imbierinių sausainių. Rekordinio besmegenio statybai iš viso buvo panaudota 5000 meduolių. 
 
Besmegenio statybos vyko RIMI kalėdinės mugės metu. Per mugę kauniečiai taip pat buvo kviečiami dalyvauti kalėdinių kaukių ir karpinių pamokose, susipažinti su kalėdiniais receptais bei kalėdiniais burtais. Mugė šalia naujosios parduotuvės vyksta gruodžio 12-14 dienomis. 
 

Populiarūs straipsniai