Saldus sveikinimas mamai iš „Rimi Hypermarket“

2007 m. Gegužė 03 d.
Pirmąjį gegužės sekmadienį vaikai savo mamoms galės padovanoti pačių papuoštus tortus. Tokią galimybę prieš šią gražią šventę jiems suteikia vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“. Kol mamos vaikštinės po parduotuvę, jų mažieji bus užsiėmę – savo fantaziją ir meilę išlies specialiai mamoms puošdami tortus.
 
„Motinos diena simbolizuoja žmonių pagarbą kilniai moters – motinos prigimčiai. Tą gražią dieną vaikai ir vyrai mamas galės pasveikinti ne tik bučiniais ar gėlėmis, bet ir originaliais, specialiai joms dekoruotais tortais. „Rimi Lietuva“ taip pat prisideda prie besišypsančių artimųjų ir dėkoja mamoms už neišsenkantį rūpestį, supratimą ir meilę“, - sveikindamas visas mamas sakė „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Visi vaikai, norintys sukurti savo mamoms skanų sveikinimą, penktadienio ir šeštadienio popietėmis galės tai padaryti didžiuosiuose miestuose esančiuose „Rimi Hypermarket“ prekybos centruose, kuriuose bus rengiamas Mamos savaitgalis. Čia jų lauks ne tik šių parduotuvių kepėjų iškepti tortai ar pyragai, bet ir specialūs pagalbininkai, kurie mažiesiems konditeriams padės papuošti tortą, skirtą brangiausiam žmogui – mamai.
 
Mamos dienai skirtas renginys vyks „Rimi Hypermarket“ prekybos centruose, esančiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje. Visi, norintys padovanoti savo mamoms originalius sveikinimus, laukiami penktadienį nuo 16 val., o šeštadienį – valanda anksčiau – nuo 15 val. „Rimi Lietuva“ tikisi, jog šis jau antrą kartą organizuojamas renginys ne tik pritrauks daug dalyvių, bet ir taps tradicinis.
 
„Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 53 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ (Supermarket), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuvę „Supernetto“. Bendrovėje dirba virš 3000 darbuotojų.
 
 

Populiarūs straipsniai